Skocz do zawartości

Peterbilt Wrecker - revell 1:25


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

A więc wszech i wobec otwieram relacje z mojego peterbilcika. Przez ostanie 3 dni udało mi się tylu wyciukać, jutro zapewne zeszlifuje ramę i pomaluje podkładem wszystko. Zapraszam do oglądania fotek.

 

Moje miejsce pracy

b1ca6c28f00f1447.jpg

 

44817eba085c9261.jpg

 

5af8a8483a1aab33.jpg

 

a5c7707a7bf5f1b3.jpg

 

0e1c9131a703f79c.jpg

 

b8a645fc902825c2.jpg

 

75df3a480b997e4f.jpg

 

f5a38bc528c6f8cf.jpg

 

8e35a485038adbdc.jpg

 

f55e3b5663bd4714.jpg

 

5a5c254985089cbd.jpg

 

fb88cf0ad85b4f24.jpg

 

No i narazie tyle. Opinia teraz wasza się liczy, napiszcie co dobrze / źle zrobiłem, co mogę jeszcze poprawić, jednym słowem krytyka , jutro kolejne fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zapodaj jakiegoś mini in-box' a...

 

Na razie nic nie widać, więc tylko życzę Ci powodzenia

 

 

Ps. Te kolory to oryginał?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In-box przecież jest wejdź w dział prezentacje, a te kolory to już takie były wypraski nic jeszcze nie jest malowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wszystko spoko, aczkolwiek zastanawia mnie czemu niektóre części sa poszpachlowane Załóżmy z jednej strony mimo, że po drugiej też (przynjamniej tak na zdjęciach widać) przydałaby się im szpachla (np. 6 zdjęcie od góry). Wydaje mi się też, że na tym przewodzie są nadlewki nieusunięte.

 

Generalnie nic już wiecej nie mówie bo dostane po głowie

 

Trzymam kciuki i czekam na dalsze relacje

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model zapowiada sie interesujaco ,zgadzam sie rowniez z paffkiem ze na tym przewadzie sa nadlewki ,ale model calkiem spoko powodzienia zycze w dalrzej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam na wstępie: budujesz z pudła, czy zgodnie z oryginałem?

 

Oczywiście robię wszystko zgodnie z oryginałem.

 

 

Narazie wszystko spoko aczkolwiek zastanawia mnie czemu niektóre części sa poszpachlowane załóżmy z jednej strony mimo że po drugiej też (przynjamniej tak na zdjęciach widać) przydałaby się im szpachla (np. 6 zdjęcie od góry). Wydaje mi się też, że na tym przewodzie są nadlewki nieusunięte.

 

Tak poszpachlowane jest tylko z jednej strony ponieważ z drugiej wszystko ładnie się skleiło i nie ma żadnych dziu, luk itp.

 

 

Generalnie nic już wiecej nie mówie bo dostane po głowie

 

Paffko oto tu chodzi żebyś mi podpowiadał, pytał itp. nie lamentuj nie dostaniesz pytaj o co chcesz, możesz przecież nawet wyrazić swoje zdanie czy Ci się podoba czy nie, możesz pisać co chcesz byle bez błędów. Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paffko oto yu chodzi żebyś mi podpowiadał, pytał itp. nie lamentuj nie dostaniesz pytaj o co chcesz, możesz przecież nawet wyrazić swoje zdanie czy Ci siępodoba czy nie możesz pisać co chcesz byle bez błędów. Pozdrawiam

 

 

 

Dobreeee...

 

Czekamy na kolejne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ,też kleje tego petka to 359 co !!!!!! no nieżle, jak narazie pozdrowionka Wojtek Tul Zapodaj więcej fotek Petka to jest wrecker ten z Revella z hydraulicznym dzwigiem. Ile nr. mają całe plany napisz mi bo jestem ciekaw !!!!!!!! Siemano

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazio przepraszam Cię, ale nie mam aparatu, a nikt nie chce pożyczyć jak prosze !!!!!!! pozdrawiam Wojtuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dość obszerną relację

Na razie zapowiada się ciekawie

Zobaczymy jak Tobie on wyjdzie (mam nadzieję, że jak najlepiej)

Komentował na razie nie będę, ale w razie czego służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazio przepraszam Cię

hahahahah to jest najlepsze w całym temacie hahaha

 

Ile nr. mają całe plany napisz mi bo jestem ciekaw !!!!!!!!

Dokładnie na instrukcji jest 176 obrazków montażu.

 

no no no widze Serku ze ostro zabrałeś sie do roboty zycze szczęścia i służę wszelką pomocą

 

Czekam na dość obszerną relację

Na razie zapowiada się ciekawie

Zobaczymy jak Tobie on wyjdzie (mam nadzieję, że jak najlepiej)

Komentował na razie nie będę, ale w razie czego służę pomocą.

Dziękuje wszystkim , i ciesze się że jest takie zainteresowanie, w razie kłopotów czy cuś napewno zapytam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek o srebrnego markera najlepiej popytaj w Skejt Shopach.. tam jest do wyboru do koloru odcieni srebrnego i wielkości główki markera:)

 

A będziesz przerabiał zawieszenie pierwszej osi przed mostami na ruchome ?? Jeśli tak to myśle że link poniżej się sprzyda:

http://wettringer-modellbauforum.de/forum/thread.php?threadid=6008&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będziesz przerabiał zawieszenie pierwszej osi przed mostami na ruchome ?? Jeśli tak to myśle że link poniżej się sprzyda:

 

Dzięki Miłosz za link, ale już go wcześniej miałem i sam obserwuje tam nie które relacje:). A co do zawieszenia żeby zrobić na ruchome to jeszcze nie na moje siły, boje się, że mogę sobie nie poradzić a nie chce modelu popsuć .

P.S

O kurna 11 po 7 a na 7 miałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serku przejdż się do papirusa ,jeżeli jest taki sklep gdzieś uciebie w mieście, lub do księgarni drukarskiej, tam powinneś dostać coś takiego pozdrawiam W.T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erku przejdż się do papirusa ,jeżeli jest taki sklep gdzieś uciebie w mieście, lub do księgarni drukarskiej, tam powinneś dostać coś takiego pozdrawiam W.T

Dziękuje przejde się, no to moje pierwsze pytanko macie może fotki tego wreckera w środku, sleeper lub kokpit lub całość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście robię wszystko zgodnie z oryginałem.

 

A tu żeś mnie pozytywnie zaskoczył. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co mówisz, ale oryginał jest zbudowany na Peterbilcie 378 i posiada silnik CATa, a Revell wykorzystał stare formy od Peterbilta 359 i starego Cumminsa. Jeśli więc rzeczywiście jesteś zdeterminowany na zbudowanie repliki oryginału, gorąco trzymam za Ciebie kciuki . Oby tylko nie wyszło tak jak zwykle...

Btw, jestem ciekaw, czy Guido też chce zbudować oryginał, chociaż z tego co mi mówiono, skupia się często na szczegółach, olewając najważniejsze nieścisłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banshee777 wiem że forma jest od 359 i nie za nosi się na jej zmiane ponieważnie posiadam 378 :( zrobię na tej. A co to za Guido robi takiego samego ? Może on ma jakieś fotki ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten link przecież co Miłosz dał Skubaniec ma wielką dokumentację tego Petka. Ale cóż... Guido, to Guido

 

 

Serku jeszcze raz powodzenia i tak jak Wojtek napisał... Skupiaj się na największych nieścisłościach, a nie na zagłębianiu się w szczegóły.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.