Skocz do zawartości

Peterbilt Wrecker - revell 1:25


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, wiem on zawsze ma kupe dokumentacji, a ja prawie nic nie mam :(:(:(, może go znacie albo coś i porpsilibyście o kilka fotosów dla mnie głównie środek i silnik bo mam tylko 1 fotka silnika a ze środka nie mam nic, no i jeszcze może być kilka fotek tego holownika całego z tyłu, jak wam się uda oczywiście, ja do niczego nie zmuszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No tak masz rację widzę że wkleja na forum, ale on bardzo powoli robi , a mi już przydały by się jakieś foty silinka i wnętrza, nie mówiąc o ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretorian nie znasz kolesia oj nie znasz.. Ja jak go poprosiłem o kilka fotek windmilla to na skrzynke zucił mi prawie 400 fotek zajmujacych ponad 100 MB. Tylko szkoda że majac tak dokładną dokumentację nie pokusił się o odwzorowanie jwj w modelu.

 

Serek jak znajde czas sprechne do niego coś w sprawie fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek jak znajde czas sprechne do niego coś w sprawie fotek

 

Wow serdeczne dzięki, będę niezmiernie uradowany poczekam sobie na kilka fotek, narazie nie daje fotek bo nie wiele zrobiłęm od ostatnich wyciąłem kilka części z ramek poszpachlowałem i takie tam pierdółki, dam dopiero jak coś się więcej ruszy bo nie chce teraz tematu zamulać byle czym. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja

 

6efe6a2041b8d736m.jpg2f01bb77a6dd4656m.jpg2391185effdb4eb2m.jpg5730cbda77ccbf0dm.jpg

 

9ea8bba7c6a27017m.jpg703aff73bbaab51em.jpgac7b30172d13c65am.jpg

 

Poduszki jeszcze muszę przeleciec jedną warstwą serbrnego

 

8f974c5d114459a4m.jpg8148a82725d723bdm.jpgb290fe24fc2a65b2m.jpg5dbb0e0592c39459m.jpg

 

Wiem ubytki chromu, jutro zakleje folią , dzisiaj już nie miałem na to czasu

 

1157fe04431151d0m.jpg4bdd54b531b97fd7m.jpg7e13e12fc0de168fm.jpg6b95b220bc8e6e0cm.jpg

 

3aa0a91d33c769d2m.jpg

 

 

No i narazie tyle , kurcze przepraszam za foty, ale aparat się rozkraczył , ale w piątek dotrze do mnie to

 

bef6a4b468999e7fm.jpg

 

Pełna radocha

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko nie te nieszczesne Memory Sticki...

Masz rację mogli zrobić wbudowaną pamieć ze 2GB i by super było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwozie ukończone tylko silnik wsadzić i gotowe. Narazie prace nad silinikiem trwają już po podkładzie. Foty

 

84c066ed02a1a800m.jpg 007935ec6ba909fbm.jpg ef7bd26bb7d344f8m.jpg

 

To tylko krzywo włożone opony na szybko później to porawie.

09cd779ae131ca61m.jpg 0effa606780b4064m.jpg

 

Zabawiłem się też makro

f4c93533544ef036m.jpgec6b88cf44625ebdm.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej ilości fotek mógl byś wstawiać miniaturki.

Kurde zupełnie o tym zaponiałem, przepraszam :(, już poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) bolsza maszyna można zobaczyć jakie mniej więcej malowanie będzie? Może też się kiedyś skuszę na jakiegoś holownika

Malowanie będzie tak jak na oryginale kilka fotek modelu na którym się wzoruje:)

69de95c8e618abb0m.jpg5b45530eb0951315m.jpg399bb697bbea3aebm.jpgada485f16dd5cde1m.jpge7bf918b88d477fem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guido?

Nie to jakiś inny Niemiec

 

Hm na pierwszej fotce rozpoznaję mojego wreckera

Tak masz rację zbierałem wszystkie foty z netu tego pojazdu jakie tylko były, mam nadzieje, że się nie obraziłeś że wstawiłem jedną twoją fotkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominę zły kolor silnika, chociaż zgodny zapewne z instrukcją (taki paradoks ), ale paski to móglbyś walnąć czarnym matem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominę zły kolor silnika

Jak to zły kolor silnika ? mam 2 fotki i ma być żółty

 

87ba72f68a9b28c5.jpg

 

3dc6f4ebddac39ad.jpg

 

A co do pasków to oczywiste, że je pomaluje za czarny mat, nie zrobiłem tego tylko dlatego, że jeszcze nie wysechł dobrze żółty na silniku

To dopiero wstępne malowanie korpusu silnika, paski, śruby, obręcze, to dopiero wszystko przede mną, przecież nie będę mazał na mokrej farbie, musi najpierw wyschnąć i wszystko się zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.