Skocz do zawartości

YAMATO 1/350 TAMIYA


abir24

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym mieć takie problemy

Ucz się dziecię i pracuj, a kasa sama przyjdzie.... A potem odejdzie.... wraz z nadejściem żony.... i dzieci...

 

 

daro - daj pyska bracie. Mam dokładnie te same "problemy" życiowe. A poza tym właśnie kompletuję Nagato.

 

Na HE zdaje się, że jedynie karta, a obecnie zakładając Pay pal nie ma potrzeby podawania jej numeru. Zakladałem ze względu na zakupy modelarskie ze 3 miesiące temu. Daro wie dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja,jeszcze w polu z pokładem.WALLACE, przepraszam za interp.- pośpiech
Żaden kłopot , po prostu chwilę dłużej z maszyną deszyfrującą... ;)

...

.. zostało mi trochę kasy i zastanawiam się: pokład do Yamato czy Nagato ...
Zależy jaką relację planujesz zrobić prędzej ? Ja obstawiałbym "bliźniaka"

...

Rhayader - dzięki za info ja zorientuję się w którym ze sklepów można płacić PayPal'em i jakie są warunki reklamacji. Jeśli któryś ze sklepów spełni moje oczekiwania, to zamówię. Jeśli nie - zaryzykuję przez ebay (moja główna obawa to nie o reklamację czy brak wysyłki, ale o zapakowanie i zabezpieczenie przed zniszczeniem - jednak sklepy modelarskie mają większe doświadczenie)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o zapakowanie i zabezpieczenie przed zniszczeniem

Nie pamiętam czy pokłady kupowałem razem z jakimiś modelami (wtedy wkładali do środka pudełek) ale jeśli nie, to przychodziły pomiędzy dwoma grubymi kartonami (trzymam je tak do dzisiaj). Sam pokład jest na tyle elastyczny, że dałby się zwinąć w (nie za ciasny ) rulonik. Jeśli tylko sprzedawca nie zapakuje tego w gazetę, to nie ma strachu.

Co do paypala, Gold Medal Models od nowego roku zrobiło minimalny zakup - 200$ jeśli ktoś zamierza nim płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rhayader - dlatego jak mówiłem: dla mnie wiążące jest zabezpieczenie pokładu w czasie transportu. Jeśli mój sprzedający zapakuje to tak jak chcę (obłoży kartonami), to nie widzę problemu by zamawiać przez ebay.

PS - zwijanie pokładu w rulon nie brzmi bezpiecznie...

...

Co do paypala, Gold Medal Models od nowego roku zrobiło minimalny zakup - 200$ jeśli ktoś zamierza nim płacić.
Zgadzam się z Marcinem - to jakieś nieporozumienie

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zorientuję się w którym ze sklepów można płacić PayPal'em i jakie są warunki reklamacji. Jeśli któryś ze sklepów spełni moje oczekiwania, to zamówię. ...

 

 

bardzo dobry sklep z płatnością via pay pal to australijski sklep:

 

http://www.bnamodelworld.com/

 

angielski:

http://www.modelsforsale.com/

 

z WEMu też bez najmniejszych problemów można kupowć z platnością przez pay pal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam kupiłem pokład do Kongo , który na dniach powinien do mnie dotrzeć...
Niestety pokładów nie mają A poza tym uczepię się błędu: Fujimi - Musashi The Battle of Reite Coast Scale 1/700 ...

...

Chyba jednak pozostanę przy "ryzykownym" pomyślę z ebay.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najmniej dwukrotnie kupowałem drewniane pokłady przez ebay, żaden problem, koperta - tekturka (dwie) i po sprawie, mniej więcej przez czas jaki trwa Wasza dyskusja miałem je już w domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najmniej dwukrotnie kupowałem drewniane pokłady przez ebay, żaden problem, koperta - tekturka (dwie) i po sprawie
Dlatego upieram się, że nie ma co się ebay'a bać

...

mniej więcej przez czas jaki trwa Wasza dyskusja miałem je już w domku
Ok, zrozumieliśmy

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się ebay'a bać

 

Kupiłem tydzień temu aparat (kompakt) od sprzedającego mającego 200 komentarzy (same pozytywne).

Doszedł szybko, ale nie widzi wkładanych kart pamięci, czyli do niczego się nie nadaje.

Mam otwarty spór w paypalu. ma ktoś z Was jakieś doświadczenia ? Rozumiem, że jeśli paypal uzna moje roszczenie, muszę odesłać przedmiot sprzedawcy. I nie otrzymam zwrotu pieniędzy dopóki sprzedawca nie potwierdzi otrzymania sprzedawanego przedmiotu. Tu mogę się zabezpieczyć wysyłając paczkę rejestrowaną, ale co jeśli powie, że w środku wysłałem mu cegłę ?

Swoją drogą przez 6 lat od rejestracji na ebayu, miałem raptem 12 transakcji i już wpadłem...

 

ale bać się nie boję - kupiłem właśnie drugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam otwarty spór w paypalu. ma ktoś z Was jakieś doświadczenia ? Rozumiem, że jeśli paypal uzna moje roszczenie, muszę odesłać przedmiot sprzedawcy. I nie otrzymam zwrotu pieniędzy dopóki sprzedawca nie potwierdzi otrzymania sprzedawanego przedmiotu. Tu mogę się zabezpieczyć wysyłając paczkę rejestrowaną, ale co jeśli powie, że w środku wysłałem mu cegłę ?
Ja miałem spór na PayPal'u ale u mnie sprzedawca po prostu poleciał w .... Towar kupiony, przelew poszedł, a towaru nigdy nie dostałem. Z tym, że ja zamówiłem i zapłaciłem za przesyłkę kurierską, rejestrowaną i ubezpieczoną, a sprzedawca wysłał mi listem ekonomicznym - nie spełnił warunków deala i sam sobie tym w stopę strzelił.

Co Ci mogę doradzić - zadzwoń na infolinię PayPal'a - bardzo miła Pani Ci pomoże i powie jakie rozwiązanie dla Ciebie będzie najlepsze. Generalnie PayPal bardziej chroni kupujących, więc głowa do góry !

...

PS: za ten O/T to wylecimy stąd z niezłym hukiem

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.