Skocz do zawartości

Iveco 190.38 Special


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

 

dałem tam tyle strzałek, żebyś się za paniami nie rozglądał

 

Ja sie nie musze ogladac na "laski", nie rajcuja mnie takie rzeczy. Poza tym mam bardzo atrakcyjna zone i to mi wystarczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Ostatnio nie miałem czasu na pracę nad modelem.Dodałem tylko zbiornik paliwa i parę dupereli na zderzaku.

 

Przepraszam za zdjęcia słabej jakości, ale na szybko robione. ;)

 

DSCN0933.jpg

DSCN0936.jpg

 

I przymiareczka tak se

 

DSCN0930.jpg

DSCN0931.jpg

DSCN0932.jpg

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to weź zrób delikatny pasek ją przekreślający i będzie po porblemie,

tak robią Ci co mają tablice zamontowaną ;]

Fajnie by było jakbyś się postarał o to żeby obejmy zbiornika może się troszkę bardziej odróżniały,

a tak to mi się podoba i czekam na dalsze postępy w pracach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wydaje mi się jakby kabina albo zderzak były troche krzywo.Czy tak zdjęcie jest zrobione??

Uwielbiam te Iveca ojciec miał identycznego tż w niskiej kabinie.

Tyle że poda kratką była blacha.I był biały a rama czarna.(tak na marginesie)

 

Cierpliwoesci,cierpliwosci i jeszcze raz zycze cierpliwości botrochę sie spieszysz przy tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Tablic TIR o ile się orientuje nie stosowało się na ciągnikach, ale mogę się mylić

Oczywiscie, ze sie mylisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie myli, na ciągnikach ich się nie stosuje, na zestawach tak. Wystawiona tablica oznacza, że ciągnik/zestaw wraz z ładunkiem podlega pewnym przepisom celnym. Bez ładunku taki goły ciągnik łamie prawo. Widywałem czarne przepaski na takich znakach i warto by było ją nakleić. W przeciwnym wypadku znawców tematu taki model może razić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Tablic TIR o ile się orientuje nie stosowało się na ciągnikach, ale mogę się mylić

Oczywiscie, ze sie mylisz....

 

Dlaczego tak uważasz? potrafisz uzasadnić swoje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mysle ze te cztery fotki ( z czego dwie calkiem wspolczesne) potwierdza Dzacek, ze jednak sie mylisz. Poza tym co to za pytanie czy potrafie uzasadnic swoje zdanie, co ty myslisz, ze ja nie wiem o czym pisze?

33tozno.jpg

dinestrucks-1-4-1.jpg

truck2.jpg

45734353.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mysle ze te cztery fotki ( z czego dwie calkiem wspolczesne) potwierdza Dzacek, ze jednak sie mylisz. Poza tym co to za pytanie czy potrafie uzasadnic swoje zdanie, co ty myslisz, ze ja nie wiem o czym pisze?

33tozno.jpg

dinestrucks-1-4-1.jpg

truck2.jpg

45734353.jpg

 

nie mogłeś tak odrazu?

Pisząc post warto coś wnieść do dyskusji, to nie sala sejmowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc post warto coś wnieść do dyskusji, to nie sala sejmowa [/quote

 

No po tym poscie zeczywiscie dozo wniosles. Zachowaj takie bezsensowne komentarze dla siebie Dzacek.

Poza tym po co cytujesz caly moj post razem ze zdjeciami jakby to bylo konieczne. Tyle fotek w jednym poscie to chyba wystarczy, co nie? Jeszcze sie nie nauczyles kasowac niepotrzebnego tekstu z danej wypowiedzi jak widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie bez kłótni. Modelarstwo powinno być w miarę czytelne. Tylko na pierwszym zdjęciu widać pojazd bez ładunku, a więc do pierwszego zdjęcia jak i do modelu należałoby tu dorobić teorię, dlaczego ten znak jest. Jeżeli model ma być czytelny to jednak znak należy usunąć lub go przekreślić.

Tu cytat ze strony:

http://www.tiry.cba.pl/Tabliczki%20Informacyjne.html

"Uwaga: nie można mieć zamontowanej tabliczki bez potwierdzającego, ważnego certyfikatu - grozi to niemałym mandatem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale tam nie ma nic o tym, ze nie stosuje sie ich na ciagnikach, jest tylko wzmanka ogolna "na pojazdach". Od poczatku ta teoria wydawala mi sie niemozliwa, bo jak siegne pamiecia jakies 15, 20 lat wstecz to widywalem sporo zarowno skrzyniowcow, jak i ciagnikow z naczepami z tablica TIR, a przeciez w transporcie drogowym jak wiadomo dominuja ciezarowki typu ciagnik + naczepa (moze z wyjatkiem Szwecji). Kilka razy zdazylo mi sie spotkac nawet vana z tablica TIR.

Fakt, jezeli ciezarowka jedzie pusta, albo sam ciagnik bez naczepy, to ten napis powinien byc przekreslony, albo tablica zdjeta/zakryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez widywalem te tablice, w tamtych latach bywalem czesto na swiecku, ale nie mam pewnosci czy na samych ciagnikach, widywalem te tablice czy tylko na naczepach. Bo sam ciagnik nie ma jak zaladowac i zaplombowac na sobie ladunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wszystko ok. Ale już masz przekreślać tablicę TIR to czarnym paskiem a nie czerwonym . W realu kierowcy robią to uciętym z dętki paskiem, tak więc w rzeczywistości są to dwa paski , bo taka gumka zakładana jest na dwa przeciwległa rogi tablicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.