Skocz do zawartości

USS Nashville CL 43 1944 1/700 Niko Model


witek@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnia fotka jest świetna! Białe światło z lewej i żółte z prawej robią fajny klimat. W białym świetle za to dobrze widać faktyczny kolor modelu.

Co do czarnej ramki wlewowej – jestem teraz na wyjeździe ale postaram się coś wymyślić. Podaj mi proszę adres do wysyłki na PW.

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na tapetę trafiła artyleria główna.Przy kadłubie prace wyposażeniowe stanęły w miejscy do czasu zdobycia nowego relingu który po namyśle będę zmieniał.Ten dla mnie jest zbyt wątły i nie został tak przyklejony jak bym chciał.

 

p1130365.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wygląda drapieżnie

 

No zaczyna wyglądać jak drapieżnik....Mam nadzieję,że prace w tygodniu będą postępowały szybko bo przed nami jeszcze pomysł na rozbudowaną dioramkę dla łajby a jeszcze nie wszystkie elementy dioramy dotarły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wygląda drapieżnie

I pięknie, dla mnie bomba

Jakie kolory farb zastosowałeś

 

Pozdrawiam

 

Lifecolor zestaw dedykowany do US navy ,kolory to odpowiednio :

 

UA620 Light Grey 5L

UA621 Ocean Grey 5O

UA624 Deck Blue 20B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lifecolor zestaw dedykowany do US navy ,kolory to odpowiednio :

 

UA620 Light Grey 5L

UA621 Ocean Grey 5O

UA624 Deck Blue 20B

Dzięki

Oczyma wyobrazni widzę jak pięknie będzie wyglądał jak go skończysz

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczami wyobrazni widzę jak pięknie będzie wyglądał jak go skończysz

 

Pozdrawiam

 

To jeszcze dorysuj sobie oczyma wyobraźni fajna dioramkę ...mam już pewien pomysł i kompletuję do takowej pierdołki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reling wymieniony...teraz jest prosty jak drut.Okazało się,że reling z kompletu trafił się jak to Pan z Niko określił "przetrawiony" .Na chwile obecną klecę 127mm ....ale te przeskalowane celowniki raczej zdemontuje....127mm to wyrób LionRoar normalnie majstersztyk ;-) Niestety nie dysponuję monetą jednogroszową więc dla odmiany pochwale się jaką mam gigantyczną klamerkę

 

p1130387.jpg

 

Nie mogłem się powstrzymać i działa 127mm powędrowały na swoje miejsce:

 

p1130389l.jpg

 

p1130388.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że klamerka się nie spodobała a tak się starałem No nic lecimy dalej z aktualizacją.Trzeba dotrzymać żelaznego terminu ukończenia łajby i zabrać łajbę na wycieczkę w przyszłym tygodniu Dość paplaniny czas na obraz :

 

Dla niedowidzących ....tu widać świetnie art. 127mm

 

p1130392s.jpg

 

Tu widok ogólny z loty OS2U ;-)

 

p1130400.jpg

 

Tutaj dla odmiany bezlitosne makro z widokiem na urządzenia radarowe

 

 

p1130402r.jpg

 

Tu widok ogólny z odległości maskującej niedokładności

 

p1130401n.jpg

 

Mniej więcej to na tyle.

 

aaaaa nie jeszcze jedna burta się zapodziała więc dorzucam teraz :

 

p1130404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niestety za dużo nie zdziałałem.Skleciłem za to kratownicową konstrukcję wraz z relingiem który trzeba było ułożyć w dzikie "esyfloresy''.Zawsze takie ustrojstwo wpędza mnie w modelarską traumę .Poniżej zdjęcie na monecie jednogroszowej :

 

p1130466.jpg

 

Tak wygląda platforma na swoim miejscu :

 

p1130470u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się i model i tempo jego powstawania. Fotki ażurowej platformy na jednogroszówce oraz działa z klamerką również.

 

Co do żelaznego terminu - czy chodzi Ci o Warshipreplikę? Impreza zapowiada się naprawdę nieźle.

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do żelaznego terminu - czy chodzi Ci o Warshipreplikę? Impreza zapowiada się naprawdę nieźle.

 

Pozdrawiam,

Marek

 

Tak mam na myśli SHIPREPLICA w Gdyni....na razie niestety duże opóźnienia nie wróżą Nashville na tej imprezie swej premiery.Choć jeszcze nic straconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podba mi się ten model. Ja w 350 dostaje szału przy takich konstrukcjach a co dopiero w 700. Gratuluję tak szybkich postępów prac.

 

A tak poza tematem ta wystawa modelarska w Gdyni o której się odbywa Bo tylko wiem że w Riwierze i 1-3 lipca.

Jedno jest pewne że na pewno wybiorę się na tą wystawę.

Pozdrawiam

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.