Skocz do zawartości

USS Nashville CL 43 1944 1/700 Niko Model


witek@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witek - ale pojawisz się mniemam w Gdyni??? Po prostu musisz

Nashville piękne, tylko osłony przeciwodłamkowe nieco grubawe. Ale to się da poprawić.

 

Do zobaczenia w piątek

 

Jacek,plan jest taki i chciałbym,żeby wypalił z Gdynią....ale wiesz jak jest praca,życie itp.Do ostatniej chwili nie będę wiedział czy pojadę.Na pewno się postaram przyjechać.Na razie starania kręcą się wokół Nashville które jeśli się wybiorę do Gdyni chciałbym zabrać ze sobą.

Co do osłon to na żywo wyglądają znacznie lepiej i nie widzę potrzeby ich wymiany ;-)

 

Niżej mały apdejcik z postępu prac :

 

p1130472.jpg

 

p1130474.jpg

 

Jako,że lubię tego typu zdjęcia to sobie zamieszczę :

 

p1130480s.jpg

 

p1130482.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tematem ta wystawa modelarska w Gdyni o której się odbywa Bo tylko wiem że w Riwierze i 1-3 lipca.

Jedno jest pewne że na pewno wybiorę się na tą wystawę.

Pozdrawiam

Michał.

 

Spójrz w dziale "Wydarzenia Spotkania " Temat SHIPREPLICA 2011 masz tam pełną agendę imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podglądam i wybieram się do Gdyni.Mam Savannah niko7049 od dobrego kumpla,na razie maźnięty pokład.Z chęcia zobaczę na żywca.Pozdrowionka dla budowniczego!Ciekawe czy moje paluchy są sprawne jak kiedys za młodu? może jeszcze dam rade tymi "ogórkami" poskładac malutkie blaszki i elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez histerii to tylko przeciętnie wykonana "siedemsetka"z wybitnego zestawu jakim nie wątpliwie jest model produkcji Niko. Prace trwają dziś prawdopodobnie zarwę nockę ;-) Na szybko po pracy udało się ulepić takie coś :

 

p1130484g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff olinowanie....za mną,szalu nie ma.....Niestety Nashville do Gdyni pojedzie bez Kingfisherów i bez bandery....krótko mówiąc przyjadę z niewykończonym modelem.Na chwile obecną wygląda to tak :

 

p1130490e.jpg

 

p1130491x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sympatycznie, ale chyba Ci to olinowanie pociągnęło rufowy maszt, wygląda jakby miał ochote paść na pysk. Nie było tam żadnej liny idącej w strone rufy, którą można by sytuacje skorygować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sympatycznie, ale chyba Ci to olinowanie pociągnęło rufowy maszt, wygląda jakby miał ochote paść na pysk. Nie było tam żadnej liny idącej w strone rufy, którą można by sytuacje skorygować?

 

Ten typ tak miał już z tym masztem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jeśli wieżyć BS-owym rysunkom, to on rzeczywiście tak miał, ale w drugą stronę Twój model Twoja sprawa, ale moi stoczniowcy za coś takiego trafili by pod mur co do jednego

 

Albo zostali by potraktowani WIELKIM 20 TONOWYM BETONOWYM BORSUKIEM

 

Modelik śliczny chętnie na żywo obacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jeśli wieżyć BS-owym rysunkom, to on rzeczywiście tak miał, ale w drugą stronę Twój model Twoja sprawa, ale moi stoczniowcy za coś takiego trafili by pod mur co do jednego

 

Albo zostali by potraktowani WIELKIM 20 TONOWYM BETONOWYM BORSUKIEM

 

Modelik śliczny chętnie na żywo obacze

 

Mówisz w drugą stronę.....ciekawe,zweryfikuje to po powrocie do stoczni tymczasem obaczysz na żywo.Wiem jedno pośpiech nie wpłynął na Nashville zbyt dobrze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie modelem,fajnie,że się podoba...teraz czas w tym wątku na rozpoczęcie budowy nadbrzeża z całą infrastrukturą przy której będzie przycumowany Nashville ;-) Dla zaostrzenia apetytu dodam,

że budynki, samochody, dźwig kolejowy, oraz pociąg z wagonami już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Mam nadzieję, że pójdzie w ślady poprzednika.

Poza "Chudziutkim" (jeśli moje ślepe gały się nie mylą ), to kto tam jeszcze "się lampi"? Czyżby sam autor?

 

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.