Jump to content

T 34/76 Dragon 1:35.


Wicia1975
 Share

Recommended Posts

To pierwszy mój warsztat więc nie jedźcie po mnie za bardzo.

mw1.jpg?t=1312548981

Będzie trochę metalu.

mw5.jpg?t=1312549183

A obicia bardziej subtelniejsze.

mw4.jpg?t=1312549251

Z kamo powalcze chce te dragonowskie z siatką. Pierwszy raz robie blachy więc prosze o pomoc.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Hmmm, to w lewym rogu na półce to kompresor?

Takie maleństwo daje radę? Jakie to ma wymiary i wagę?

Może jednak sobie kupię aero, gdzieś bym to upchnął od biedy w szafie

 

Zawsze wydawało mi się, że to z pół pokoju zajmuje.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, to w lewym rogu na półce to kompresor?

Takie maleństwo daje radę? Jakie to ma wymiary i wagę?

Może jednak sobie kupię aero, gdzieś bym to upchnął od biedy w szafie

 

Zawsze wydawało mi się, że to z pół pokoju zajmuje.

mw6.jpg?t=1312550934nie koniecznie.

Link to comment
Share on other sites

Hmm patrzcie kto tu się pokazał. Widzę, że dałeś się przekonać po nocnej rozmowie. Jednak jak ludzie są zmęczeni to łatwiej ulegaja presji. Będę cię bacznie obserwował i nękał wytykaniem błędów (spoko, nie taki diabeł straszny)

Hmmm, to w lewym rogu na półce to kompresor?

Takie maleństwo daje radę? Jakie to ma wymiary i wagę?

Może jednak sobie kupię aero, gdzieś bym to upchnął od biedy w szafie

 

Zawsze wydawało mi się, że to z pół pokoju zajmuje.

 

Też taki mam. Obowiązkowo trzeba sobie dorobić regulator ciśnienia - mój nie miał. Nie wiem jak Wici, ale mój przy ciągłym malowaniu nie wydala więcej jak 2,4 bar i zasuwa cały czas. Na razie nie narzekam.

Link to comment
Share on other sites

Używałem czegoś takiego i rzeczywiście bez zbiornika wyrównawczego to mordęga. To diabelstwo może pracować nieprzerwanie ok. 20 minut a potem musi odpoczywać.

 

20 minut na malowanie to w większości wypadków wystarczająco dużo czasu na zabiegi malarskie aerografem.

A w skali 1/72 to już zwłaszcza.

A jak wiadomo farba potrzebuje czasu na wyschnięcie to i kompresor zdąży poodpoczywać.

 

p.

Link to comment
Share on other sites

rób polaka ! rób polaka ! rób polaka !

obserwuję

Aż się boje po tym co ty robisz z plastikiem.

 

ojej jest aż tak źle

 

Jeszcze zapytam bo nie napisałeś - jaki model robisz, jeśli dobrze widzę to wzór 1941 tak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.