Skocz do zawartości

M270 MLRS ''HELL AMERICAN STYLE'' Armo 1/72 +scratch


hubert72

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu udało mi się skończyć tytułowego,żywicznego MLRS'a .Praca trwała grubo ponad 1 miesiąc. Zestaw startowy to leciwy, kiepski wypust ARMO 1/72(jeden z pierwszych). Nie była to łatwa , miła i przyjemna praca jak by się mogło wydawać . Od podstaw i z innych elementów wykonałem to co widoczne na foto poniżej :

DSC05084.jpg

DSC05072.jpg

wnetrze.jpg

Jednostka do której pierwotnie należała wyrzutnia: A Battery 94th Field Artillery 1st Armored Division z okresu operacji Desert Storm .Malowanie wykonane farbami z serii Mr.Hobby .Ślady eksploatacji to pigmenty Mig i farby vallejo. Pakunek to żywice black-dog i kartony zakupione na allegro. Kalki wykonane na zamówienie.

 

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Piotrowi(rtoipmodest) za przekazanie układu jezdego z bradley'a , figurek oraz tabliczki z grawertonem i Zbyszkowi (TankRed1070) za projekt kalek . Należy się duże .Teraz czas na fotki :

DSC05375.jpg

DSC05346.jpg

DSC05390.jpg

DSC05394.jpg

DSC05385.jpg

DSC05381.jpg

DSC05350.jpg

DSC05340.jpg

DSC05318.jpg

DSC05319.jpg

DSC05327.jpg

DSC05329.jpg

DSC05335.jpg

I na koniec jeszcze dwie:

DSC05362.jpg

DSC05401.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie pomalowanego modelu - miazga. Dałeś czadu z walorką. Efekt finalny bardzo fajny i pełen smaczków. Propozycja moja jest taka, żebyś do takich projektów, jak ten, gdzie waloryzujesz co się da i czego się nie da, robił warsztaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie Piotrek - figury to mój debiut W sumie tak mnie wkręciły, że mam kilka planów odnośnie modeli z wykorzystaniem pozorantów...

W SAW'ie dodałem górny chwyt, dwupunktowe zawieszenie i kolbe . Parke niestety zrobiłem jednakowej długości na całym obwodzie bez ''fish tail'a'' co nie zmienia faktu , że figurek w nią odziany bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Parke niestety zrobiłem jednakowej długości na całym obwodzie bez ''fish tail'a'' :

W sumie to nie problem bo za plecami ma bryłę pojazdu, zresztą kto się wyznaje na mundurkach Chyba niezbyt dobrze się przyglądałeś parce bo na górze są 4 sznurki i dwa w pasie + dwa w ogonie. Ja w swojej parce ich nie robiłem bo są naprawde cieniutkie (jak sznurowadła).

Jeszcze raz gratulacje

p_forward_hilliard_b.jpg

zamiast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert, pięknie wyszedł MLRS. Cieszę się, że w końcu pojawiły się u Ciebie figurki i podstawka. teraz już nie będziesz miał wymówki

 

Co do podstawki to muszę się zgodzić z Piotrem. Ziemia za bardzo pzrekombinowana, ale pierwsze koty za płoty.

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa piaseczek bez problemu mogę jeszcze przeciągnać mig'iem + fixerem dla ujednolicenia odcienia

Korci mnie aby jedną z fotek wmontować w obraz CNN -ot taki fotomontażyk , niestety aż takich umiejętności nie posiadam Może byłby ktoś chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna katiuszka

I tempo jak na tyle zmian zabójcze wręcz.

Miesiąc to ja bym pewnie się zastanawiał od czego zacząć

 

Podoba mi się zdecydowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.