Skocz do zawartości

Ankieta T-28 (głosowanie)


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

... ale czekam na wyzwanie KW-2 z Hobby Bossa w 1/48 lub 1/35

Jak skończę ten projekt z afryką to się biorę za KV-2 z Trumpka w 1/35. Ale wyzwania nie podejmuję bo w przegrane sprawy nie wchodzę. Panzer I zaraz po KV. Ale to wszystko chyba przyszły rok dopiero.

 

Konrad rób te "dwójkę" to możemy dać Grześka, Twoją i moją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak skończę ten projekt z afryką to się biorę za KV-2 z Trumpka w 1/35. Ale wyzwania nie podejmuję bo w przegrane sprawy nie wchodzę. Panzer I zaraz po KV. Ale to wszystko chyba przyszły rok dopiero.

 

Kolego bazylms, proszę nie mówić od razu o przegranej w momencie kiedy model nadal znajduje się w pudle. Kto wie, może akurat wybierzesz jakieś nader interesujące malowanie, albo uda Ci się zaprezentować jakąś ciekawą technikę (umyślnie lub nie ) i to Twój model zostanie najbardziej doceniony przez publikę ? Tu przeca nie chodzi o laury, ale możliwość porównania warsztatów i technik

 

Póki co mamy w warsztacie sporo wątków T-34 oraz jednego Panzer II z drugim w galerii. Rzucono również pomysł usystematyzowania wiedzy i warsztatów z tematu naszego serialu wszechczasów czyli "Czterech Pancernych".

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucono również pomysł usystematyzowania wiedzy i warsztatów z tematu naszego serialu wszechczasów czyli "Czterech Pancernych".

Czyżbym wyczuwał wyzwanie na 100 dwójki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazylms - nie rzucaj słów na wiatr, skąd wiesz czy ja wygram? Zresztą to nie jest tu ważne, będziesz miał przewagę bo skala 1/35 daje więcej możliwości.

Jeśli zmieniłeś zdanie to czekam na PW, warsztaty moglibyśmy prowadzić w jednym temacie. Niestety Panzer II nie wygrałem, brakowało mi 5 sekund do aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka propozycje następnej ankiety/rywalizacji/konkursu. Umawiamy się na dany pojazd pancerny, dodatkowo by było ciekawiej wyznaczamy limit gotówkowy jaki możemy na niego wydać ( nie liczymy tu farb klejów szpachli narzędzi modelarskich )

Przykładowo KV 1/35 limit 200 zł, moim zdaniem pokażę to w dobie kryzysu i wzrastających cen modeli że można budować przyjemne model cieszące oko nie wydając sakramenckiej fortuny. Przy okazji może zachęci to parę nowych osób by stanęły w szeregach modelarstwa redukcyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jak Porsche za 1500 Funtów w Top Gear

 

dokładnie tyle, że może nie koniecznie Porsche i 1500 Funtów :P

To co ktoś z kolegów się pisze na taki mały eksperyment?? Jeśli tak to proszę pisać podając od razu pojazd jaki byście chcieli i kwotę. Ja zbiorę to wszytko do kupy, przedstawię wyniki i wtedy przedyskutujemy cz co poniektórzy mogli by zmienić swe upodobania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oto pierwszy pomysł na drugą ankiete, budujemy model do 200zł razem z dodatkami. Będzie to Kw-2 które jest dość tanie i łatwo dostępne, do ankiety liczą się wszystkie wersje to nie ma znaczenia. To jest na razie tylko propozycja proszę pisać, pytać, im więcej nas będzie tym weselej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.