Skocz do zawartości

F6 HELLCAT - hobbyboss 1:48


error.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wieczór

 

Tak jak mówiłem błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli

 

1004777l.jpg

 

1004779.jpg

 

 

Jak się okazało znów się Pier(dol)n@!$ z sidoluxami To już chyba taka tradycja Przed nałożeniem kalek pomalowałem model płynem uniwersalnym do mycia podłóg o nazwie Sidolux (jak się okazuje stwierdzenie Sidolux to Sidolux było stwierdzeniem błędnym) Myślę, że utrzymywanie domu w porządku powinno być przedmiotem magistratu, a nie wiedzy przekazywanej tylko i wyłączenie z pokolenia na pokolenie w kółku gospodyń wiejskich

Zdecydowanie z powodu braków w podstawowej wiedzy na temat sprzątania pozostawię to zawodowcom

 

Jak tylko model się dowiedział o tej wpadce to odrzucił dodatkowy zbiornik paliwa i zrzucił jedną bombę, ale dało radę już przykleić na swoje miejsce

 

Efektem tej niespecjalnie spektakularnej wpadki będą prawdopodobnie srebrzące kalki Dokończę ten model, żeby zrobić wszystkie możliwe błędy i następny powinien być lepszy

 

Tak sobie nieskromnie myślę, że po tych wszystkich przebojach i wpadkach jeśli model się nie rozpadnie to będzie ogromny sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehhhh.. model dziś stanął na półce z plakietką zakończony ;)

 

Chciałem go jeszcze dopieszczać, ale coraz więcej części od niego odpadało :P

 

Chyba zrobiłem na nim wszystkie możliwe błędy

 

Na razie zdjęcia z teflonu i chyba lepiej żeby tak zostało :P

 

img0629pu.jpg

 

img0636u.jpg

 

img0633on.jpg

 

Antenę jeszcze dorobię :P kiedyś tam

 

AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest wzmianka o tym że w okolicach 42 roku malowano na szaro aby pasowały do kamuflażu samolotu

http://tailspintopics.blogspot.com/2010/01/us-navy-bombs-up-through-wwii.html

 

Ale raczej nie uważałbym tego jako żelaznej reguły w szczególności że na końcu wojny samoloty marynarki miały już kompletnie inny kamuflaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem zawiedziony. Projekt naprawdę rozpoczął się i był prowadzony dość ambitnie, a zakończył się na odczepnego Na zdjęciach końcowych praktycznie nic nie jest dobrze zaprezentowane. Nie wiem czy chciałeś po prostu odfajkować "galerię" żeby mieć z głowy czy też chciałeś uniknąć szczegółowej analizy modelu. Trochę to nie fair wobec śledzących 9 stron wątku i starających się udzielać Ci rad.

 

Mam nadzieję, że jednak pokusisz się o normalną galerię dla tego modelu.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.