Skocz do zawartości

T-34/85


bartek18

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Całkiem fajnie wyszło to malowanie i rozjaśnienia. W przyszłości planuję zrobić taki model i na pewno podpatrzę co nieco w Twoim warsztacie.

Pozdrawiam Szymek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...eeee tam, tragedii nie ma - na ruska w sam raz

po sido i brudzeniu uwydatni się modulacja odcieni, detal i będzie dobrze

 

hmm... brak czasu mówisz - skąd ja to znam, swojego też nie mogę jakoś dokończyć

dajesz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dajem dajem

No więc prac ciąg dalszych. Pomalowałem detale, przybrudziłem wannę, zrobiłem obicia, próbowałem zrobic filtr z farb olejnych. Troszkę go nie widac, bo to taka próba była, ale cóż ...... Jeszcze został do zrobienia drybrush, i lakier połysk na reflektor. A potem sido i kalki....

Jak na razie wygląda to tak:

 

IMG_0067CR2.jpg

IMG_0065CR2.jpg

IMG_0064CR2.jpg

IMG_0063CR2.jpg

IMG_0061CR2.jpg

IMG_0060CR2.jpg

IMG_0058CR2.jpg

IMG_0056CR2.jpg

IMG_0054CR2.jpg

IMG_0049CR2.jpg

IMG_0068CR2.jpg

IMG_0053CR2.jpg

 

Będę chciał troszke teraz nadgonic temat, ponieważ w tygodniu nie mam kompletnie czasu. Piszcie, oceniajcie, wytykajcie błędy.

Przód i tył wanny są jeszcze do poprawy, jeśli chodzi o pigmenty. No, jak tylko będą jakieś postępy to od razu dodam aktualizację. Jak na razie to wszystko

Pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może troszkę przesadziłem. Ale doszedłem do takiego wniosku że jak załoganci chodzili po wieży, to i farba się tam wycierała do metalu. Teraz dam na to troszkę metalizera suchym pędzlem, no i na koniec pójdą jeszcze pigmenty wiec powinno to przestac tak bic po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt troszkę popłynąłeś z młotkowaniem ,ale całkiem fajne te obicia. Tylko wydaje mi się,że tylna płyta trochę taka za ładna w porównaniu do reszty czołgu, może warto by też ją trochę poobijać, np okolice włazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam

jako że szkoła, matura, nauka na egzamin techniczny skutecznie zajmują mi czas, nie miałem czasu na modelarstwo.

Ale teraz przerwa świąteczna pomogła w poczynieniu postępów.

W tym miejscu chciałem serdecznie podziękować koledze Przemo1CK który za darmo wysłał mi gąski AFV clubu. Aż się zdziwiłem gdy je zobaczyłem, jak na gumiaki są świetne. Nie sprężynują, dają się układać, ni wyglądają całkiem nieźle.

Poza tym psikłem model sidoluxem, położyłem kalki, potem znów sido, i na to wash. Potem mat, i pigmenty. Czyli totalny standard. bez zbędnego gadania, ..... aha jeszcze rozpocząłem budowę podstawki :

IMG_0393.jpg

IMG_0392.jpg

IMG_0391.jpg

IMG_0390.jpg

IMG_0389.jpg

IMG_0388.jpg

IMG_0385.jpg

IMG_0382.jpg

IMG_0394.jpg

 

Podstawka oczywiście w powijakach, ale to offtop.

Na ostatniej focie pokazałem moją próbę zrobienia siatki maskującej, oczywiście zły bandaż wziąłem ale to tylko pierwsza próba. Napiszcie co sądzicie o brudzeniu modelu. Gąsienice jeszcze będę brudzić na razie są całkowicie czyste. Jak by ktoś miał jakieś propozycje co do modelu to walić śmiało, będziemy się zastanawiać.

Podczas próby malowania mojego drugiego modelu (Tygrysa od italeri) aero przegrało spotkanie z podłogą i ułamał się spust. Świetna okazja do zakupu nowego aerografu, szkoda tylko że kasy bark . Ale co tam....

Pisać, oceniać, komentować ;D

Pozdrawiam serdecznie

Bartek Małyszko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.