Skocz do zawartości

[STANDARD] MasterCraft, Focke Wulf FW-190 A-5


Milos Varak

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wy myślicie że ja co....? Spędziłem 7 lat wśród Tybetańskich mnichów? . Lufy nie są jeszcze obrobione, bo znając moje kulawe szczęście, to je uwalę. O nawiercaniu też nie ma mowy, przyłożyłem igłę 0.8 i ma taką samą średnicę jak działka w modelu. Tak więc raczej pozostaną te "pręciki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Podziwiam niektórych kolegów za tempo prac, zaglądając do wątków warsztatowych. W moim życiu osobistym zaszły znaczące zmiany, i niestety modelarstwo zeszło na dalszy plan. Na razie wydziergałem tyle:

lpic4252.jpg

No i stało się to, czego najbardziej się obawiałem . A obecnie foka leży i kwiczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tematu Iła drabika

Masz ten plus, że w tym modelu można w standardzie zrobić działka z igieł czy szpilek. I od razu model inaczej wygląda .

 

Milos - jakbyś chciał w swoim Fw-190 też tak zrobić, to mam w instrukcji Mastercrafta kwity, że tak można

14242mscc013.jpg

Patrząc w instrukcję, rzeczywiście można. Ale niech się szefostwo konkursu wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślimy podobnie, i dlatego w mojej powyższej wypowiedzi jest a w mojej Foce lufy pozostały oryginalnie odlane z plastiku - mam satysfakcję, że udało mi się ich nie połamać podczas prac nad modelem (choć czasami niewiele brakowało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślimy podobnie, i dlatego w mojej powyższej wypowiedzi jest a w mojej Foce lufy pozostały oryginalnie odlane z plastiku - mam satysfakcję, że udało mi się ich nie połamać podczas prac nad modelem (choć czasami niewiele brakowało)

To masz szczęście, w mojej uzbrojenie zostało już zredukowane do 2 zew. działek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Milos - ty to masz zdrowie, ale jak widać dałeś radę z całą trójką modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, młody podobno jeszcze jestem, to mogę czasem zaszaleć .

Foka obkalkowana, w sumie to tylko wkleić podwozie, podmalować pierdółki ,odtworzyć część uzbrojenia i dać mat.

 

ja to już taki młody nie jestem - jak widzisz na zdjęciu trochę posiwiałem (wszystko przez te podróże w czasie)

 

a tak a pro po skoro masz taką kondycję to ile liczysz latek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to już taki młody nie jestem - jak widzisz na zdjęciu trochę posiwiałem (wszystko przez te podróże w czasie)

 

a tak a pro po skoro masz taką kondycję to ile liczysz latek

Za 3 miesiące wejdę w tzw. wiek chrystusowy . A skoro masz możliwość do podróży w czasie, to śmignij jakieś 2-3 stulecia do przodu i zafunduj sobie porządny face lifting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zdarza ci się czasem usłyszeć, ze jesteś za stary na sklejanie plastikowych samolocików?

Jeszcze trochę a dojdziecie do wieku, w którym można będzie to uznać za objaw starczego zdziecinnienia...

 

Malnij lufę działek na jakiś czarny lub gunmetal i do galerii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.