Skocz do zawartości

[OPEN] RWD-8 DWL PLASTYK 1-72


albert091283

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po mimo kilku zaczetych projektów postanowiłem dołączyć do rywalizacji.

Modelik jak wykonam będzie to nieco zmodyfikowana,poprawiona skorupka Plastyk z 1986 r Malowanie jeszcze nie wiem ale któreś z niżej zaprezentowanych.

 

In-box

DSCF0166.jpgDSCF0165.jpg

Rysunek1-3.jpg

RWD-8SP-BLC.jpg

RWD-8SP-AMTLegunII.jpg

 

Kalkomanie mojego projektu (drukują się)

Przygotowałem rysunki kratownicy skrzydeł i stateczników w skali na podstwie których będę wprowadzał zmiany.

 

Pozdrawiam Albert Dębowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości. Czy jest to model firmy "Plastyk" czy PZW z Siedlec?

1986 rok pachnie mi Siedlcami i... czy może brać udział w konkursie?

Jak mi się wydaje jest dokładnei to samo te same formy tylko rok inny a w regulaminie napisano wszystko co pakują obecnie W/W firmy. Dokładnie jest to firma PZW POLSKIE ZAKŁADY WYTWÓRCZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie - widzę że przejawiasz swoją sympatię do tego modelu również w konkursie - bardzo fajnie, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia i wytrwałości, cierpliwości i czego tam jeszcze trzeba będzie, by zbudować porządną 8-kę z DWL.

Ruszyłeś z projektem, który miałem w planach, ale nieco później w oznaczeniach SP-AMT, także ja obstawiam białą 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia i wytrwałości, cierpliwości i czego tam jeszcze trzeba będzie, by zbudować porządną 8-kę z DWL.

Ruszyłeś z projektem, który miałem w planach, ale nieco później w oznaczeniach SP-AMT, także ja obstawiam białą 11.

Zrobię wszystko co w mojej mocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przystało na porządną firmę i w tym przypadku chłopaki nie zawiedli i dali kilo plastiku za dużo ale na tym polega cała zabawa z ponad 25-cio letnimi modelikami. Zatem skrobak. pilnik, trochę papieru ściernego w dłoń i do dzieła. (głowie też się to nie spodobało)

Burty kabiny pozbyły się po 1mm plastiku po obu stronach. Zacząłem również wygładzać stery wysokości i kierunku.

 

DSCF0174-1.jpg

DSCF0169.jpg

DSCF0168.jpg

DSCF0170.jpg

 

Pzdr Albert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burty kabiny pozbyły się po 1mm plastiku po obu stronach. Zacząłem również wygładzać stery wysokości i kierunku.

Jakieś deja vu tu widzę, ale patrzę z takim spokojem, piwkiem w ręku, wygodnie siedząc. Nie muszę kombinować co i w jakiej kolejności składać, fajnie. a, no i mogę się trochę powymandrzać.

Na sterach zaznaczysz wzmocnienia, czy będą gładkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.