Skocz do zawartości

Moja dioramka afrika korps


jakub97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy i jestem modelarzem od dwóch lat, więc proszę o wyrozumiałość i będę wdzięczny za wszelkie porady i uwagi.

http://img94.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=pa150070.jpg

Trochę słaba jakość ale będzie lepsza.

http://imageshack.us/g/94/pa150070.jpg/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz w "Szukaj" --> wpisz w pole Szukaj słów kluczowych "zdjęcia" --> w polu Przeszukaj działy zanacz "Jakto zrobić i jak to pokazać" --> klika na szukaj i czekaj.

Jak sie wyswietlą tematy to znajdz "Umieszczanie zdjęć na forum - poradnik ".

Cytaj i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dobra będę pierwszy któóry nie czepnie się zdjęć tylko dioramki. Chociaż u mnie się nic nie wyświetla skorzystałem ze starego linku.

Moje uwagi:

1) Pomaluj lepiej figurki, dwa kolory to za mało

2) Malowanie czołgu, niechlujnie malowane jakby na odwal, skup się diabeł cię nie goni

3) Świecące się kalki

4) Podstawka to goła deska, zrobiłbyś jakieś zróżnicowanie (palmę, trawkę czy wydmę)

 

To takie podstawy restę zostawię innym którzy temat uwag mają już wyuczony. Ważne to się nie poddawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakoś udało mi się foty zobaczyć. A więc Sofa już dużo napisał. No niestety zasadniczo nie ma co niestety pochwalić. Nie zniechęcaj się moimi słowami. Po pierwsze nastepnym razem otwórz warsztat. A teraz co jest nie tak:

1. Koła w samochodzie niestarannie pomalowane. Polecam metodę na "napięcie powierzchniowe płynu". Rozrabiasz farbę troche bardziej niż normalnie i jakby lekko przytykasz do koła. Wtedy farba rozlewa się wokół felgi i wygląda znacznie lepiej. Bandaże kół w czołgach maluję w ten sam sposób.

2. Figurki na czołgu nie z tego rejonu walk. Łatwo to naprawić wymienijąc je np na zestaw MIniArt 35 141 GERMAN TANK CREW "AFRIKA KORPS"

3. Malowanie figurek zdecydowanie do porawki. Moje nie są rewelacyjne, ale coś trzeba z nimi porobić.

4. Kolorystyka zbyt monotonna. Brak washa i podobnych zabiegów bardzo widoczny. Samochód można by poprzecierać aby wychodziło spod piaskowego koloru malowanie w pancer grau.

 

Niestety jeszcze dużo pracy przed tobą i nie zapominaj o warsztacie. Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz, bo każdy kiedyś zaczynał - zajrzyj pod ten link: http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=68&t=31098

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.