Skocz do zawartości

Modern Warfare 1:35


Sofa

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę na to że ciągle muzyka leci, bez tego nie umiem pracować

A poza tym to mam całkowity spokój każdy jest zajęty sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam dokładnie to samo , a gdzie czas na inne uciechy:P.

Dobrze że chociaż w pracy mogę cały dzień siedzieć na forum , a może by tak zacząć kleić w pracy i tak siedzę i nic nie robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ja też nie codziennie tylko kiedy chcę bo jak jest gdzieś wypad to nie kleję. Pierwszą zasada jest to że jak siadam to siedzę nie odkładam roboty co kwadrans i tak to jest.

A wracjąc do tematu jak zrobić taki mały obrazek jak ze zdjęcia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszedłem z WarPigiem na spacer by zobaczyć jak prezentuje się w świetle dziennym z lepszym aparatem.

Jeszcze tylko kilka drobnych poprawek i gotowy czołg:

 

P1020809.JPG

 

A przy okazji za pomysłem kolegi Moses obraz z pokładu AC-130H Spectre

 

P1020805rtr.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, ale czołg to dopiero początek teraz wchodzimy na schody

Pierwsze efekty pracy lutownicy i papieru ściernego kontra stryropien.I przymiarki z bambetlami. Wymiary płytki to format A3

18022012404.jpg

te ciemno zielone plamy to muł na dnie głębszych zbiorników wodnych będą one później wypełnione błotem lub wodą.

 

Przymiarki figurki, zbliżenie za jakiś czas...

18022012407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, sam chciałbym robić lepsze zdjęcia lecz problemem jest to że do lepszego aparatu nie mam kabla i muszę kolejno przegrywac na laptopa potem na pen-a a dopiero potem na swojego PC co trochę czasu zajmuje zwłaszcza że laptop nie jest mój.

Ale koniec marudzenia, trochę się postarałem, jednak mój warsztat nie jest odpowiednio oświetlony do z zdjęć.

Całość figurki stoją w ich póżniejszych stanowiskach tych dwóch Rambo na otwartym będą stać za kontenerem.

P1020850.JPG

 

I jeszcze pierwsza malowana figurka, nie jest to moja specjalnośc wręcz na odwrót chrzanię to na całej linii

oczywiście rady i poprawki mile widziane

P1020851.JPG

P1020853.JPG

 

zamierzam dokupić jeszcze marins-ów bo przeróbka powietrzno-desantowej nie szła wogóle ( 30 złoty mnie nie zbawi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szczera prawda nie jestem tu specjalista, moja broszka to pancerka. Ale jakby tego było mało to mój aparat nie do końca oddał prawdziwość figurki na 1 zdjęciu, figurka ma się lepiej niż tak jest szczególnie karabin, który się nie świeci .

 

PS: bazylms jeszcze raz dzięki za poradnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomysł na dioramke bardzo ciekawy z zainteresowaniem oglądam. Moim zdaniem figurkę pomalowałeś zbyt gęstą farbą. Wypadało by zaszpachlować łączenie ramion z tułowiem bo jest okropna szpara. Nie wiem dlaczego ale wygląda to tak jak by farba popękała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też początkuje w figurach , moim zdaniem wsadź figurę do kreta lub cleanexa.

Jakimi farbami malujesz? Bo wygląda jakbyś malował olejami i w ogóle po nałożeniu ich nie obrabiał.

Munduru musisz mieć charakterystyczne piksele , patrząc na ten calem back trochę nieproporcionalnie wygląda i wręcz dziwnie.

Jak chcesz więcej porad pytaj to odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sofa nie obraź się. Ta figurka jest nie podobna do niczego :( Dodatkowo, nie te model karabinka. jak USMC to M16A2 z szynami, zastępowana obecnie przez M4. Tutaj dałeś żołdakowi staruńkiego XM177 pamiętającego wojnę wietnamską. Zainwestuj w zestawy trumpka

http://www.mojehobby.pl/Master-Box-Iraq-kit-1-US-Troops--p-1-1775929.html

 

a jeżeli przewidujesz więcej figurek niż 4 to zestawy z trochę starszym sprzętem,

http://www.mojehobby.pl/Trumpeter-US-ARMY-IN-IRAQ-p-1-1093037.html

http://www.mojehobby.pl/Trumpeter-US-Marine-Corps-Iraq-2003-p-1-186189.html

http://www.mojehobby.pl/Dragon-Wsp-cze-ni-U.S.-Marines-p-1-109122.html

 

Zaoszczędzi Ci to roboty oraz nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że ta figurka nie wyląduje na dioramie obecnie maluje następną i jest postęp.

Moses to jest ten zestaw MasterBox-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się przypatrzyłem dokładnie temu zestawowi masterboxa. Co za shit...... to jest mix zestawów dragona. Masz broń z Namu (nawet jest stara M16A1 z 20nabojowym magiem), nie wyprodukowana nigdy wersja M16.... łądowice od MLCE.... Może poćwicz na nich malowanie Marpata oraz sklenie figurek i jednak zaopatrz się w trumpka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie juz do mnie zestaw Trumpka.

Ale mimo wszystko zostawę równiez tych jeżeli chodzi o uzbrojenie to trochę własnego arsenału też mam

20022012408.jpg

(wiem M60 od razu wypada)

tutaj dałem tylko modele jakie mam ich liczba jest większa

Druga figurka wychodzi juz lepiej zdjęcie za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mk1 by pasował jak by robił z początku lat 90tych. Teraz używają M249 na poligonach) lub M249 Paratrooper (w strefie wojny), bądź to z lufą krótką lub ze standardową. Dodatkowo wyposażone są w szyny na pokrywie, oraz na froncie, oraz z kolbą teleskopową.

gp740a.jpg

6_2.JPG

 

Nie zapominajmy że występowały tam elementy Force Reconu (postać gracza), którzy to nie są zwykłymi Marinesami (przed utworzeniem batalionów sił specjalnych USMC w 2006 roku, uchodzili za specjalsów korpusu)

adlb.jpg

 

Robiąc ich figurki możesz się oprzeć na zestawach

http://www.mojehobby.pl/Trumpeter-PMC-in-Iraq-2005-VIP-Protection-p-1-1573894.html

http://www.mojehobby.pl/Trumpeter-PMC-in-Iraq-2005-Fire-Movement-Team-p-1-1573888.html

zmieniając im tylko hełmy (MICH) oraz przerabiając spodnie (aczkolwiek niekoniecznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moses dzięki wielkie, tak się złożyło że razem z tym irackim Trumkiem jadą do mnie oba zestawy Vip Protection zamówiłam je nie z myślą otej dioramie ale już takie mam szczęście głupiego:)

A tak wracając to druga figurka w porównaniu do pierwszej.

22022012416.jpg

 

Ogólne poprawki to kolor butów i gogli. Gogle w stanie spoczynku na hełmie, kolor skóry oraz jej pomalowanie zajęło 5 razy więcej czasu, serio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.