Skocz do zawartości

Modern Warfare 1:35


Sofa

Rekomendowane odpowiedzi

Widząc, że odtwarzanie scen z gier staje się coraz częstsze, więc jak w temacie zamierzam wykonać dioramę lub makietę przedstawiającą scenę z gry Call of Duty.

Widziałem juz podobny temat na forum jednak ja postaram się dotrzeć do końca projekt.

 

Pierwszym wyzwaniem będzie wybranie części z której wybierzemy scenę. Tak napisałem wybierzemy, bo wybór jest wspólny. A więc do wyboru:

 

1) CoD, Modern Warfare

 

pobrane.jpg

 

2) CoD, Modern Warfare 2

 

6842.2.jpg

 

3) CoD, Modern Warfare 3

 

call-of-duty-modern-warfare-3-logo_1743b.jpg

 

Piszcie jaką scenkę z jakiej części wybrać scenkę.

A więc sądźcie i wybierajcie. Głosowanie kończę we środę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zdecydowanie jedynka. A dlaczego? Bo jest pierwsza. Co do scen to proponuję dwie:

- początek gry, gdy humvee stoją na moście i trwa ostrzał przeciwngo brzegu

- po akcji zabezpieczania uszkodzonego Abramsa, i ostrzale budynku przez zdaje się Cobrę, gdy czołgi wjeżdzają na ulicę a żołnierze mają niezła jatkę (nie umiem tego lepiej okreslić bo już dawno grałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję zrobić ostrzał z AC-130

 

a na serio to może CSAR zestrzelonego pilota AH-1 tuż przed wybuchem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wybieram jedynkę (choć przyznaję szczerze, że w dwójkę i trójkę jeszcze nie miałem okazji dłużej pograć ). Ciekawych scen jest tam wiele, ale ja na dioramkę wybrałbym chyba moment, gdy trwa miejska walka Amerykanów z nieprzyjacielem broniącym się w zniszczonym autobusie. Z większą ilością figurek mogłoby to ciekawie wyglądać.

 

Moją ulubioną misją jest ta ze snajperami w Czarnobylu, jednakże w tym przypadku byłoby już chyba więcej zabawy z jej modelarskim odtworzeniem...

 

W każdym razie życzę powodzenia!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, że jedynka wygra, ale jeszcze czas jest. Całkiem przypadkiem do sceny z zestrzeloną Cobrą mam już Cobrę po upadku, ale z szafki przerobioną na wrak.

A co do AC130 to zdjęcia można przerobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prypeć, dom kultury energetyk i dwóch snajperów ))

a coś żwyszego, to ta misja z MW2 na moście w Stanach, gdzie trzeba było się przedzierać przez wraki samochodów. - Na tą dioramę, byłoby trzeba zrobić fragment mostu, parę wraków amerkańskich furek i figuraski.

 

A może by coś tak z Battlefield Bad Company 1/2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do misji ze snajperami to problemik jest z ghille, próbowałem już robić i nie wyszło chyba za dobrze:

30012012296.jpg

30012012297.jpg

ale myślę, że zastosowałem złą technikę (jak ktoś takie coś robi proszę o kontakt)

za BF się nie biorę bo nie grałem i nie wiem co tam jest za to CoD-a znam na pamięć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale no żeby nie było zastoju w oczekiwaniu na pomysły i modele otworzyłam skrzynkę ze scrach -em.

Wygrzebałem ekipę snajperów, kilka płytek, włączyłem grę i myślenie zrobiłem screen-y i coś takiego zacząłem:

 

31012012298.jpg

Wieżowiec i snajperzy, ale w 1:72

jak na razie 20 minut roboty,więc wiele nie zrobiłem, jeszcze mierzenie i szlifowanie, a moim zamiarem jest to:

 

shot0104.jpg

shot0107.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po akcji zabezpieczania uszkodzonego Abramsa, i ostrzale budynku przez zdaje się Cobrę, gdy czołgi wjeżdzają na ulicę a żołnierze mają niezła jatkę (nie umiem tego lepiej okreslić bo już dawno grałem).

Zgadzam sei bazylms.Moim zdaniem to by była najlepsza scenka na dioramkę. Pamiętam grałem to na najwyższym poziomie ;D To było piekło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, decyzja podjeta.

shot0142.jpg

 

shot0139.jpg

Misja: Bagno ( Bog )

Moment: ochrona Abramsa

Skala: 1:35

Prace rozpoczna sie jak tylko dojdą modele.*

 

*czyli pod koniec tygodnia pewnie...

 

A do czasu przyjścia modeli będę relacjonował budowę mini scenki z Czarnobyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobić scenę kiedy Abrams przedziera się przez miasto ( Abramsa juz masz )

 

shot0131.jpg

 

Ja nikomu nie bronię twórczosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że moje zdolności do tworzenia dioram bardziej zaawansowanych jak trochę płaskiego terenu i model jeszcze nie są na tyle duże, by zabierać się za budynki Muszę zacząć od czegoś prostszego typu, droga i piach ale dzięki za propozycję, w przyszłości może... kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do Czarnobyla.

W zwiazku z nadmiarem wolnego czasu, ferii pracę stoją na takim etapie:

 

01022012302.jpg

 

01022012303.jpg

 

01022012305.jpg

 

Jeśli ktoś moze poradzić jak zrobic trawe na tej podłodze proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwa dni skończę całą scenikę, a wszystko to z powodu nadmiaru wolnego czasu.

Obecny stan budynku:

 

01022012311.jpg

 

01022012312.jpg

 

01022012315.jpg

 

Postarałem się o odtworzenie niższego piętra.

wielki bajzel podczas ewakuacji zeschłe liście i śmieci

 

01022012316.jpg

 

Proszę pisać wszelkie uwagi.

Sam patrzę i widzę wszędzie niedoróbki, krzywizny i błędy więc proszę o rady dotyczące ich poprawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru ścian to chyba za późno, ale jeszcze zobaczę. A deski nie są tak naprawdę malowane są z zestawu italerii i tylko wash-em pokryte i trochę przybrudzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim piętrze mógłbyś na ziemy dac kawałki szkła potluczonego bo te szyby takie powybijane to na pewno do wewnątrz wpadło tego troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.