Skocz do zawartości

Pz.Beob.Wg.IV.Ausf J - Dragon/Cyberhobby 9005


math

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nadeszta ta wielkopomna chwila w ktorej chcialem przedstawic wynik moich ostatnich poczynan z tym dosc niefortunnym modelem. Na temat jakosci tego zestawu w porownaniu do reszty Pz IV Dragona rozmawialismy w moim warsztacie. No detal w tym zestawie jest jaki jest. Kilka osob prawie naklanialo mnie do zarzucenia tego projektu (albo wyrzucenia:), ale nie poddalem sie ...bylem twardy jak stal zbojnickiego noza (w koncu jestem z Podhala:) i o to wynik. Staralem sie wycisnac ile moglem, choc pewnie moglbym wiecej. Dzieki wszystkim za pomoc i cenne uwagi podczas konstrukcji.

 

Dla zainteresowanych i potomnych warsztat mozna znalesc pod linkiem:

 

http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=30134

 

Milego ogladania.

 

beob101.png

 

beob102.png

 

beob106.png

 

beob105.png

 

beob107.png

 

beob104.png

 

beob108.png

 

beob103.png

 

I nieco detali:

 

beob110.png

 

beob42.png

 

beob36.png

 

beob12.png

 

beob11.png

 

beob13.png

 

beob41.png

 

beob109.png

 

beob33.png

 

beob111.png

 

beob31.png

 

beob34.png

 

beob35.png

 

 

A teraz czas sie zabrac za nastepny zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model świetny. Ładne, zróżnicowane brudzenie i obicia. Aż mnie naszło aby sobie popełnić

w przyszłości taką czwóreczkę. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile slowa...zawsze to motywuje do dalszej pracy

 

:Aż mnie naszło aby sobie popełnić

w przyszłości taką czwóreczkę.

 

Polecalbym raczej inna czworeczke Ausf H lub J z normalnego zestawu Dragona a nie z tzw. 'orange boxa' (tyle ze nieco drozej...ale poprawniej

 

Bardzo fajny a jak zrobić obicia czy rdzę? Ja tak się pytam bo nie jestem jeszcze takim bardzo dobrym modelarzem.

 

Polecam poszperac na forum, lub w ogole na sieci. Na Youtube mozesz znalesc kilka filmikow jak robic obicia roznymi metodami uzywajac ciekiutkiego pedzelka, gabke lub sol (patrz pod haslem paint chipping). Popatrz tez na filmy instruktarzowe kolegi z forum Reggy'ego. Jest tego sporo wliczajac profesjonalne filmy MIG'a i cala reszte.

 

Ja narazie jestem cienkim bolkiem a nie modelarzem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny model ; ) troche musiałeś powalczyć z tym zestawem.

Troche powalczylem ale powiem szczerze ze przy odrobinie cierpliwosci nie bylo tak wcale zle...ale wpadki tez byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.