Skocz do zawartości

F3H-2M Demon AZmodel 1:48


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie to wygląda i bez wątpienia po zakończeniu malowania i położeniu kalek będzie świetny model. No i ta sylwetka... . Pamiętaj jednakowoż, że jest tu grupa (w tym ja), która będzie wypominać to niezłożone skrzydło, no ale co zrobić .

Podoba mi się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam ponownie. Niestety przy tym AZ model już mi cierpliwości brakuje. Cały czas pod górkę. Po pierwsze, to kalki których płyny nie brały drugie to też kalki które rwały sie jak cerata, trzecie to przy nakładaniu w/w utrąciłem statecznik pionowy i kuper o blat stołu, na wpół z połozonymi kalkami musiałem przyklejać i szpachlować jedno i drugie.

Całe szczęście że sie udało.

 

Malowanko.

 

DSCF6927.jpg

DSCF6926.jpg

DSCF6925.jpg

DSCF6924.jpg

DSCF6922.jpg

DSCF6921.jpg

 

Dysze Oryginał.

 

f3hfuselage_136.jpg

f3hfuselage_135.jpg

 

Kopia

 

DSCF6929.jpg

DSCF6928.jpg

 

Po kaleczkach szpachlowaniu i malowaniu.

 

DSCF6933.jpg

DSCF6932.jpg

DSCF6931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

A dziękuję, ciąg dalszy papraniny, cierpliwość sie kończy,instrukcja do dupy, pozycjonowanie zbiorników i pylonów musze zrobic wg zdjęć bo ni ku.... nie ma ani kołków pozycjonujacych ani dobrze pokazanych w instrukcji. Co chwila cos mi sp..... na podłoge i peka, spadło najpierw skrzydło potem owiewka, jedno i drugie od uderzenia sie wyszczerbiło, jedno i drugie naprawiłem ;) kokpi i wiatrochron done

 

DSC_0094.jpg

 

DSC_0090.jpg

 

DSC_0095.jpg

 

przykleiłem klapy, klapy podwozia, dysze.

 

Zabrałem się za "struganie" lamp na skrzydła, no bo przecież w oryginale był tam plastik. Producent nie pokusił się o zrobieniu tych elementów z przezroczystego tworzywa.

 

DSC_0088.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic nie robiłem, została sonda do tankowania, anteny pod kadłubem, okopcenia na bokach.

 

DSCF6945.jpg

DSCF6944.jpg

DSCF6943.jpg

DSCF6942.jpg

DSCF6941.jpg

DSCF6940.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już sobie dziś parę razy spojrzałem w ten warsztat - no aż szkoda, że nie moja epoka i działka - bardzo ładny jest ten model. Trafia w moje poczucie estetyki. Spróbuj - jeśli mogę prosić - przynajmniej na galerię skombinować lepsze tło, żeby te deseczki/chusteczki nie zakłócały odbioru i pozwoliły na rzetelną kontemplację Demona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.