Skocz do zawartości

JagdTiger 1:72 Dragon Zimowe kamo :)


Is-7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolejny model tym razem trochę mniejszy niż reszta moich projektów. Jest to jedna z pierwszych ( jeśli poprzednie w ogóle można zaliczać do modeli ) 1:72 i na pewno nie będzie jakaś rewelacyjna, ale staram się, aby była jak najlepsza. Motywacją jest też to, że model będzie startował na konkursie.

 

Co do zestawu to jest to jak większość moich modeli Dragon. Nie było z nim większych kłopotów poza spasowaniem tyłu kadłuba. Do tego zakupiłem również lufę Rb-Model i z własnych zasobów wygrzebałem kilka dodatkowych drobiazgów. Dorobiłem też fakturę odlewu/stali walcowanej, spawy i zaczepy na gąski. Model jest już gotowy do malowania, które odbędzie się prawdopodobnie jutro, a na pewno przed świętami. poniżej fotki modelu.

 

Schemat malowania jakie wykonam.

0jagdtigerlateralnuevoc.jpg

By marekwojtek at 2012-03-20

 

In-box:

 

img2066ik.jpg

By marekwojtek at 2012-03-20

img2067c.jpg

 

img2068kv.jpg

 

 

img2072ef.jpg

 

 

img2073f.jpg

 

img2074ex.jpg

 

 

img2085lu.jpg

 

img2088tc.jpg

 

 

img2092of.jpg

 

img2099ii.jpg

 

img2101bg.jpg

 

img2102wg.jpg

 

A tutaj model już po złożeniu.

img2134zl.jpg

By marekwojtek at 2012-03-31

img2118md.jpg

By marekwojtek at 2012-03-31

img2120t.jpg

By MarekWojteK at 2012-03-31

img2124a.jpg

By MarekWojteK at 2012-03-31

img2125ef.jpg

By marekwojtek at 2012-03-31/at 2012-03-31

img2126ui.jpg

By MarekWojteK at 2012-03-31

img2129v.jpg

By MarekWojteK at 2012-03-31

img2123rxt.jpg

By marekwojtek at 2012-03-31at 2012-03-31

img2132r.jpg

By MarekWojteK at 2012-03-31

img2133i.jpg

By marekwojtek at 2012-03-31

 

Mile widziane są komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kurde Wojtek w tej skali jeszcze cie nie widziałem ale stawiam na to że będzie na tym samym poziome co twoje poprzednie prace... no i jeszcze ta konkursowa. Będzie się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki wszystkim za komentarze. Dzisiaj miało się odbyć malowanie, ale mama sprząta u mnie w pokoju i nie da rady

skikut dźwig nie będzie mi potrzebny. Niestety wyciąłem go już z ramek, ale nie jest sklejony, a elementy fototrawione tzn. łańcuchy są. Jak chcesz to podeślę bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią go użyje nawet w swoim famo a jak nie to przyda mi się do następnego projektu;) powiedz mi bo nie do końca rozumiem łańcuchy są Ci potrzebne cz nie? i powiedz mi z czego zrobiłeś taką fajna płachtę? wyślę Ci adres na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No to dzisiaj fotki z malowania.

 

img2183k.jpg

By marekwojtek at 2012-04-05

img2182q.jpg

By marekwojtek at 2012-04-05

img2181m.jpg

By marekwojtek at 2012-04-05

img2180n.jpg

By marekwojtek at 2012-04-05

img2179th.jpg

By marekwojtek at 2012-04-05

 

Będą też małe poprawki. Urwał mi się jeden zaczep i muszę go dorobić. W niedalekiej przyszłości zacznę robić podstawkę. Będzie to tak jak mówiłem kawałek urwiska. Jaga będzie stała obok rozwalonego mostu, a w dole będzie zamarznięta rzeka.

 

Gąski zaraz przyklejam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolor przed nałożeniem zimowego kamo jest jak najbardziej odpowiedni. Jednak na zdjęciach (po zrobieniu zim. kamo) kolor podchodzi trochę pod zielony-różni się od koloru bazowego pod kamo. Być może to wina zdjęć. Ale i tak mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo widać to kamo może popraw je na zasadzie daj ciemniejszy zółty jako bazę?

Nie ma sensu, pójdzie na to "łosz" i kolor kamo będzie gitara, no i kamo zimowe. Nie ma co przeginać, kolor bazowy jest bardzo dobry, to nie pustynia

 

Po bliższym zapoznaniu się z modele, te "szmatki" są jednak .. do zdjęcia lub poprawienia, ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja albo wy źle zrozumieliście. Te ostatnie zdjęcia-12 kwiecień, to widok modelu po kamuflażu pod zimowe kamo. A ostatnie zdjęcia na pierwszej stronie to obecny widok modelu. Kamo zimowe zostało już zrobione Chyba, że ja się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.