Skocz do zawartości

HMS London 1942r. - 1:600


rykrol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Wielka trójka" ,no jeśli tak będą tworzyć jak dziadek to pogratulować. A ten okręcik to trzy śruby czyli jakiś niemiec może.Następne dzieło powstaje ,na razie nie podejmuję się zgadnąć co to.Ale wracając do Londona,kurcze ładnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak coś wietrzyłem od rufy że to niemiaszek .Co z tego że od połowy, ja tu z pomocą też coś planuje wstawić, no ale to nie w temacie Londona , może niedługo już. Wracając do Londona , zazdroszczę bo u mnie oczy już nie te i większe okręciki robię.Dlatego szacuneczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 Dzień. Boczne sponsony

Pawlik zdradź tajemnice. Dzisiaj trochę mało czasu na hobby. Niedziela, obowiązki dla rodziny. Ale parę minut wyszarpnąłem na budowę. Są to sponsony na nadbudówce wieży dowodzenia. Nadbudówka jeszcze nie przyklejona, stąd te szpary. Teraz dużo roboty będzie z uzupełnianiem dupereli . Ale i to trzeba zrobić, mimo że one są takie małe. Zdjęcia z dzisiejszego dnia. Ahoj

DSCF3701.JPG

DSCF3702.JPG

DSCF3703.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He ! Może zdradzę może nie... . Na razie musi dojrzeć, a potem się zrealizuje . No fakt jakby ciut krzywo jak dopatrzył się Forest. A może to tak kąt ujęcia pokazuje? No miarki w moich słabych gałkach ocznych nie mam, a czasem szkoda. Jutro walę do szpitala , kumpel bardzo dobry tam wylądował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 Dzień. Dalmierz stereoskopowy

Dzisiaj jeden z elementów znajdujących się na pomoście nawigacyjnym. Mimo wymiarów (wys. 4,5 mm i 7 elementów), nie zdenerwowałem się. Poszło jakoś łagodnie. Element zostanie obcięty pod pierścieniem nogi. A w późniejszym czasie, dokleję jeszcze drabinkę, po której można się dostać do środka. Lewy sponsor zostanie poprawiony. Minimalnie poszedł mi do góry. Zdjęcia z dzisiejszego dnia. Ahoj

DSCF3707.JPG

DSCF3708.JPG

DSCF3712.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo! ... jeszcze jeden chce obchodzić "dzień męczennika" (rocznicę ślubu),pozdrowienia dla młodego desperata .Ech co te kobitki z nami robią.... .A tak już bardziej serio,dobrze że nie wszystkie to wiedźmy i bywają na tym świecie wyrozumiałe.Znam kilka takich i takich. No to abstynencja od jadła i napitku tylko żeby po niedzieli coś było na forum, niekoniecznie relacja z wesela . Pozdrawiam budowniczego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

30 Dzień. Elementy wieży i pokładu lotniczego

Wiem, że idzie to ostatnio jak krew z nosa. Ale powoli do przodu. Dzisiaj umieściłem parę zdjęć z moich ostatnich dokonań. Naprawdę zabawa z wykonaniem tak małych elementów zabiera bardzo dużo czasu. A mnie go ciągle brak. Elementy te w niedługim czasie będą malowane. Tyle na dziś. Ahoj

DSCF3902.JPG

DSCF3903.JPG

DSCF3904.JPG

DSCF3905.JPG

DSCF3906.JPG

DSCF3907.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.