Skocz do zawartości

Niemiec 1:35


GrzesiekW

Rekomendowane odpowiedzi

Mały krótki warsztat. Zapraszam do komentowania poczynań i pomocy,bo z figurek to u mnie cienko.

Figurkę dostałem od Piotra i nie wiem co to za jednostka. Proszę o pomoc w identyfikacji.

 

P4190040.JPG

 

P4190039.JPG

 

P4190035.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Kamil. Niemiec będzie taki

 

361x425.aspx

 

Krzysiek - nie mam pojęcia kto to produkuje - ale rzeźba świetna.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Pomalowałem podkładem,następnie oczy i baza na twarz. Dostał też podstawkę (na razie pustą)

 

P4230069.JPG

 

P4230073.JPG

 

Ktoś może powiedzieć co to za broń? Pierwsze widze (no chyba,że to zdobyczna, ale wątpie).

 

P4230102.JPG

 

Może ktoś pomóc w doborze farb do munduru (farby vallejo)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by to wyglądało na stan obecny. Tylko prawa strona pocieniowana z ciekawości jak to wyjdzie. Oceńcie czy ta podstawka nie jest za wysoka.Jeśli użnacie,że tak to mam o około połowę mniejszą.Z powodu lekkiego wypadku sklejanie valentinea zawieszam. Coś mniej precyzyjnego podłubię.

 

P4270151.JPG

 

P4270150.JPG

 

P4270147.JPG

 

Starałem się uzyskać delikatne przejścia kolorów.

Zapraszam do komentowania ze szczególną okrutnością. Czapeczka nie przyklejona.Po łykendzie powinienem posiadać czarne tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje 3 grosze:

- podstawka za duza i bedzie nadawala ciezaru, aczkolwiek nie wiem co sie na niej znajdzie, jednak kompozycyjnie ciezko bedzie to pogodzic, moze jakies wysokie drzewo albo ruiny budynek? Jezeli nic z tych rzeczy to bedzie to wygladalo jak wielki kloc na ktorym cos wystaje

- co do twarzy (pamietaj ze oceniam to co jest na zdjeciu, a nie w rzeczywistosci), to brakuje mi gladkich przejsc oraz co najwazniejsze innych kolorow. Prosty eksperyment spojrz w lustro czy na dlon i zobazc ile przebarwien ma skora czerwony, niebieski, fioletowy (zakladam, ze jestes 'bialy' ;) )

- brakuje mi na skorze kontrasu, czyli nawet jeezeli bedziesz chcial aby najjasniejszym miejscem na twarzy juz byl ten policzek, to powinienes przyciemnic inne miejsca, np. okolice uszu

Chciales szczera krytyke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kamilu i Piotrze za opinię. Podstawka zmieniona.Zabrałem się za produkcję kostek brukowych

 

P5040267.JPG

 

Na podstawce ma być róg ulicy i fragment chodnika.

Twarzy nie będę przemalowywał-boje się,że zrobię gorzej niż jest. Najgorsze jest to,że w świetle w jakim maluję i na zdjęciach wychodzi ok (maluję głównie przy lampie) a w naturalnym świetle wygląda to przeciętnie a nawet marnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.