Skocz do zawartości

Scania R500 \8/+ Refrer Trailer


Truckerek93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No o co tyle szumu ?? ja nie wiem.Ale koniec z tym.Wysłałęm adres do Miłosza (wielki plus dal ciebie+) i mam nadzieje że wszystko jest ok.

 

 

Mod: Postyty nic nie wnoszące do tematu, a tylko siejące zamęt zostały usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już nerwa na ten model,Nic mi nie wychodzi poproszę o jakichkolwiek spis sprayów w cenie do 15zł.bo ja już nie wiem czego się łapac

 

Dziwna i śmieszna prośba!!!. Idz do sklepu i sobie popatrz na spreje i kup. Nikt ci tu listy nie bedzie robił leniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dawno nic nie pisałem co sie dzieje z modelem.A więc kabina sklejona i po szpachlowana(jeszcze trochę poprawek) kupiłem papier ścierny 1200 wodny.

Zderzak złożony jeszcze tylko lakier i koniec.Mam jedno pytanie czy p.ś 1200 jest wystarczający do szpachli tamiya czy za słaby.

 

Koniec paplania fotki:

dsc03976lg8.th.jpg dsc03977dd9.th.jpg

dsc03978sa7.th.jpg

dsc03979ww1.th.jpg dsc03980vm6.th.jpg dsc03981bi3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zacząłem w naczepie .Tylko nie wiem czy malować ramę na jakiś kolor. Ma być podczepiona do czarnej Scanii.

Rama jest złożona i zbiorniki powietrze przyklejone.

 

dsc04077sl6.th.jpg

dsc04078iy4.th.jpg

dsc04079ii8.th.jpg

 

Proszę o pomoc bo nie mam zielonego pojęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Uoo dopiero teraz to zobaczyłem... To jest obraza stanu normalnie takie fotki wklejać. Wiemy już jak wygląda Twój dom, ale to jest chyba wątek o jakiejś Scanii z naczepą, nie?

 

 

Jeśli chodzi o zbiornik, to poszukaj na http://www.forum.pkmc.eu Tam chłopaki zawsze coś mają z takich pierdół.

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

 

Ps. Następnym razem jak zobaczę takie fotki (na niejednolitym tle, to po prostu je usunę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sorki ze nie edytuję ale dzięki temu jestem na górze listy(i moze ktoś przeczyta)

Dawno nie dawałem fotek wiec czas nadszedł kabina na ukończeniu:

dsc04119dh6.th.jpg

widać niebieską plamkę to zamaluję zwykłym pędzlem.Błotniki gdzie jest plamka nie pasują na kabinę i wygląda do dość dziwnie?? bo kabina jest na boku.Może coś pomożecie?

a to widok od góry:

dsc04121lp7.th.jpg

Naczepa nieudolni pomalowana podkładem kosz do poprawi jeszcze z 2 warstwy i lakier.

dsc04122ex1.th.jpg

to co zostało z zbiornika :

dsc04123lo7.th.jpg

I tu rodzi sie moje pytanie .Ponieważ nie znalazłem na internecie zbiornika to może ktoś z was ma cena nie gra roli (tylko w granicach rozsądku).

Model nie będzie miał osłon tylko coś takiego:

dsc04126pt7.th.jpg

I osłonka przeciw słońcu:

dsc04125cu5.th.jpg

Przepraszam za fotki ale nie jestem dobrym fotografem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie się zapowiada. Co do zbiornika, jesli nikt sie nie odezwie radził bym zrobic samemu. Robisz z drutów [ wmiarę sztywnych] szkiwlet, a potem jakimś giętkim plastikiem owijasz i jest miód malina. Gdzies ktos juz tak robił. Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko wygląda ok.A co do kolorów naczepy to ja bym Ci radził ją na biało dać będzie na pewno fajnie wyglądać bo czarna wszystko się będzie tak zlewać...Ale to tylko moje zdanie zrobisz jak uważasz.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.