Skocz do zawartości

M4-A1 Sherman Italeri 1:35


r0bson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jednak i tak prawa strona body do poprawy i wózki w paru miejscach i wg mnie jeszcze wieża do pomalowania podstawka to zostawiam na końiec pomaluje ją na czarno napisy tzn nazwa malowania modelu nick po bokach i jeśli znajdę to nazwiska czołgistów danego czołgu, a druga sprawa to gąski w instrukcji jest na gun metal no ale coś nie bardzo chyba żeby były na ten kolor no i te narzędzia za nic nie wiem na jaki kolor oprócz szpadla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak masz coś to dodawaj ale powiem ze łopata twoja to to jest zajebiaszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zrobię tak samo jeśli się nie obrazisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem:-) ten bok musze pomalować i wierze bo kolor nie równo złapał i przez moją głupote wózki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam witam po dłuższej przerwie przemalowałem co nieco, fotki kiepskie ale zrobie lepsze jak tylko będzie lepszy aparat mam nadzieje że będzie to wieczorkiem a jeśli chcecie to na upartego moge wrzucić teraz zostanie tylko dopieszczenie kilku narzędzi i gąski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej wspomniałem dodaje fotki wieczorem, jeśli byłby jakieś uwagi to bardzo proszę i tak się zastanawiam czy te gąski mają być naprawde na gunmetal ? a teraz fotki

DSCF0001_zpsa977b917.jpg

DSCF0002_zpsf04f8117.jpg

DSCF0003_zps2cc341b8.jpg

DSCF0004_zps70d5c02b.jpg

DSCF0005_zpsd5f80848.jpg

DSCF0006_zps9d3fd86c.jpg

DSCF0007_zpsec33a4ed.jpg

DSCF0008_zps3224dfac.jpg

DSCF0009_zpsccf58f32.jpg

DSCF0010_zps6c45f9b1.jpg

DSCF0011_zpsd0d79fe0.jpg

DSCF0012_zps5b6f4803.jpg

DSCF0013_zps648cde80.jpg

 

a teraz z modelem testowym

DSCF0014_zps04a0a87d.jpg

DSCF0016_zps2ec9969b.jpg

DSCF0017_zps6d00dbeb.jpg

DSCF0018_zpsd239de43.jpg

 

kurde nie wiem czyja to jest wina czy tak ma być że na foto kolor ma jaki ma a normalnie jest nieco zielony, zostają jeszcze do zrobienia drobne detale kółka i gąski nie wiem czy to dobrze ale tył będzie miał pusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ustaw balans bieli odpowiedni w aparacie. Co to za pojazd? Pershing?

tak z hb 1:35 może też go skończe równo z nim ale to taki bardziej model do testowania czegoś co bym miał położyć na Shermanie, niby testowy, a nitro położyłem na ryzyko odrazu na Sheru a teraz fotosy ze światła dziennego

DSCF0001_zpsec7f5542.jpg

DSCF0002_zpsf225097f.jpg

DSCF0003_zpsb5a9d09a.jpg

DSCF0006_zps3f6cea61.jpg

DSCF0007_zps5ac64c46.jpg

DSCF0001_zpsec7f5542.jpg

 

a narazie etap prac nad modelem z tematu jest na tym etapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tło muszę skombinować jakieś, a z liną to jest już inna bajka chciałem później poddać ją washowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.No teraz dopiero widac jakis kolor-wczesniej wygladal jak bez malowania.

A z lina to odwrotnie-czarny a potem kropla mieszanki srebrnej z czarna na palec i kulamy line w palicach az bedzie ok.

Witaj, no to mam problem bo lina zagościła już na stałe będzie trzeba jakoś inaczej się poratować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akryl dokładnie pactra, gąski też gun metalem czy czym innym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąski możesz na czarno pomalować i potem przetrzeć na srebrno suchym pędzlem wystające elementy a wszystkie zagłębienia jakimś rdzawym lub wpuść jakiś brud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli możliwości jest wiele z tego co widze, czyli czarny humbrol nadawałby się do tego, ale myslę żeby przetestowac to na tych gąskach a jak kaski przybędzie to kupie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.