Skocz do zawartości

[R] T-72 M1 Tamiya plus Eureka XXL, CMK, Voyager i RB Model


wisa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bulik - pomogłeś! Wielkie dzięki. Wykorzystam element Tamiyowski ale porzeźbię go frezem i koniecznie przykleję odwrotnie niż to przewiduje instrukcja. Będą więc wycieniowane ścianki i otwory pod śruby do mocowania kondonika znajdą się w odpowiedniej odległości od wieży. Jeszcze raz Ci dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że post pod postem piszę ale.... Nie wytrzymałem,. wyfrezowałem otwór we wieży i wkleiłem osłonę km-u. Jak na zgrabiałe ręce i słaby mój wzrok - w sumie ma to ręce i nogi Klej do jutra porządnie wyschnie i wtedy poddam to maleństwo obróbce "na gotowo". Teraz żałuję, że osłony km-u nie zrobiłem przed detalizowaniem wieży. Miałbym na pewno mniej gimnastyki i nie musiałbym na wszystko uważać

 

DSC08689.jpg

 

DSC08692.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bazylms - poziom jaki prezentuje Wojtek i to w skali 1:72 jest dla mnie nie do doścignięcia. Na razie... ;)

 

W bólach i trudach powstała pierwsza skrzynka amunicyjna... Jeszcze dwie takie i git Generalnie do skończenia wieży pozostała jeszcze jedna skrzynka ammo i kilka uchwycików

 

DSC09817.jpg

 

DSC09818.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek - szkoda czasu ale wciąż go za mało mam...

Tomku - generalnie chciałem go zrobić w jedynie słusznych barwach 9BKPanc ale... Kuba Ślęczka podesłał mi zdjęcie polskiego T-72 z beczką Wermachtu i ... Coraz bardziej skłaniam się ku takiemu wyborowi Niestety, fotka jest tylko jedna i przedstawia pojazd z tyłu z naciskiem na beczkę paliwową. Widać też numery wozu. A może ktoś ma więcej fotek T-72 z beczką wermachtowską? Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - sprawa malowania nie jest przesądzona Generalnie ten model miał powstać w braniewskich barwach i taki mnie się podoba. Muszę tylko zrobić jedną rzecz: pojechać do Braniewa i obfotografować jeden konkretny egzemplarz z każdej strony plus oczywiście oznaczenia. Będę miał wówczas rozkład plam konkretnego egzemplarza. Ale to śpiewka przyszłości....

 

Na razie z drżącym sercem pokryłem wieżę Mr.Primer Surfacerem 1000. Kurde, parę latek aero nie trzymałem w łapkach Ale jakoś to wyszło - pewnych rzeczy się nie zapomina Wyszło kilka niewielkich poprawek - myślałem, że podkładówka pokaże, że jednak wyszła mi kaszana..... Jak na powrót po latach to wydaje mi się, że nie jest źle. Z resztą zobaczcie Koledzy fotki:

 

DSC00068.jpg

 

DSC00067.jpg

 

DSC00066.jpg

 

DSC00065.jpg

 

DSC00064.jpg

 

DSC00063.jpg

 

DSC00062.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.