Skocz do zawartości

HAYABUSA


Paweł Czarnocki

Rekomendowane odpowiedzi

Moterek jest super, a zwłaszcza jeszcze ten model jest lepszy bo o ile mi wiadomo siedzsisz w pacerce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moterek jest super, a zwłaszcza jeszcze ten model jest lepszy bo o ile mi wiadomo siedzsisz w pacerce

 

Cześć.

Na razie miałem dość pancerki. Skończyłem SUZUKI i teraz robię YORKA z Academy. Brrrrr znowu te kółeczka i gąsienice..... Jak już YORK będzie prawie skończony to chyba się skuszę na HONDĘ CBR 1100 XX Blackbird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny!

motur miodzio, ale żona moja jako wielka miłośniczka Hayabus wyczaiła babola - a dokładniej przekręcił Ci się japoński symbol i napis "Hayabusa" na przednim pancerzu - powinien być prawie poziomo, u Ciebie jest 45 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny!

motur miodzio, ale żona moja jako wielka miłośniczka Hayabus wyczaiła babola - a dokładniej przekręcił Ci się japoński symbol i napis "Hayabusa" na przednim pancerzu - powinien być prawie poziomo, u Ciebie jest 45 stopni

 

Masz całkowitą rację. Tamiya dała ciała. Naklejka jest tak duża, że się nie mieści. Nijak nie zmieści się poziomo. Ja też dałem d..y bo mogłem przed zamoczeniem kalki przyciąć na kawałki i by zaszło za otwór w obudowie. Ale następny będzie dopracowany. OBIECUJĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie kolor niepodoba mogłes srebrną zrobić, ale model jest miodzio!!!

 

Albo zolta w pomaranczowe kropy... Co za roznica?

 

Model sklejony czysto ale malowanie polozyles kompletnie. Nie chodzi mi o dobor koloru ale brak detali i swobode podejscia do tematu. Dla przykladu: przednie zaciski sa czerwone, fajny kolor ale nie widzialem busy z takimi zaciskami. Koncowki wezy i sruby sa pomalowane tym samym kolorem, a przeciez w rzeczywistosci tak nigdy nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja sie czepnę. Skoro masz nie które śruby mocowania osłon to trza było juz zrobić wszystkie , miedzy innymi po trzy z każdej strony na łączeniu osłony czolowej z bocznymi. Zaciski powinny być raczej złote i przynajmniej w miejscu łączenia kolektor- tłumiki część początkowa tłumika powinna być nie czarna tylko też w kolorze aluminium . Nie wiem który jest twój rocznik , ale ostatnie pare lat kolektory też nie są czarne. Mimo to oczywiscie podoba mi sie jak mówiłem wcześniej . Zmieniłbym tylko te zaciski , bo żeczywiscie są abstrakcyjne , a to chyba nie sprawi Ci wielkiego kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie kolor niepodoba mogłes srebrną zrobić, ale model jest miodzio!!!

 

Albo zolta w pomaranczowe kropy... Co za roznica?

 

Model sklejony czysto ale malowanie polozyles kompletnie. Nie chodzi mi o dobor koloru ale brak detali i swobode podejscia do tematu. Dla przykladu: przednie zaciski sa czerwone, fajny kolor ale nie widzialem busy z takimi zaciskami. Koncowki wezy i sruby sa pomalowane tym samym kolorem, a przeciez w rzeczywistosci tak nigdy nie jest.

Kolor zacisków, to akurat niejest jakis babol, każdy motocykl jest inny, jego włascieciel mógł sobie pomalować, na czerwono, i tyle żeby się wyrózniał spośrod innych. A ja widziałem na necie z czerwonymi zaciskami, co prawda przerobiona na strita, ale jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem sobie polaczyc oba tematy i przerzucilem wszystkie zdjecia do jednego. Tak naprawde funkcjonowanie galerii zostanie doatrte w najblizszym czasie. Jezeli macie moze jakies sugiestie, dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 years later...

Toż to zakrawa na zdradę!!!! Pancerniak klei motory??? Np dobra przyznam się, właśnie sklejam hondę RC211V Model miód malina Oczywiście mowa o Hayabusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba115, po prostu gecon29 odgrzał kotleta. Ten temat jest z 2006 roku i ostatni aktualny post też. Teraz mamy 2010 rok, na pewno autor nie czyta teraz tego tematu, szczególnie że siedzi w pancerniakach Więc taki post jest bezsensowny i jest jak grochem w ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.