Jump to content

Amerykanie, Vietnam, 1/16 Verlinden.


push-up78
 Share

Recommended Posts

ERDL super, cargo, szelki - super, Malborki, super, podstawka - ekstraklasa. Nie mieli żadnych oznak stopni (kołnierze, hełmy - choćby flamastrem malowane)?

Link to comment
Share on other sites

Co do rozeznania tematu Vietnamu czy tam amerykance mieli malowane stopnie czy co tam jeszcze to zupełnie się nie orientuję ale akurat wiem ,że mnieli smarowane na hełmach jakieś napisy.Ale kij go tam wie nie wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

Super, bajer, mega wypas. Ale uważam ŻE: To brudzenie nogawek jest nienaturalne, przerysowane, goście stoją w błocie, i zapewne chodzili po nim, a portki wyglądają na zakurzone, jakoś tak dziwnie i jednolicie, dałbym jakieś plamy na to, że mokre czy coś, odrobinę błota może, ale nie tak jak zrobiłeś. Figurki faktycznie pierwsza klasa, ale to brudzenie nogawek od razu mnie w oczy walnęło To taka moja mała krytyka,

Link to comment
Share on other sites

To i ja się wypowiem,

Moim zdaniem brakuje większego brudzenia uniformów, przydałyby sie jakieś plamy na nogawkach czy zabrudzenia na dłoniach. Co do jasnosci błota to moim zdaniem jest ok, można przyjąć, że jest ono charakterystyczne dla danego regionu. Odnośnie malowania - genialne, piękne cieniowanie, figurki wyglądają jak żywe. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.