Skocz do zawartości

Dwaj bracia (Tygrys P,Ferdinand)1:35


GrzesiekW

Rekomendowane odpowiedzi

To co było wyżej już nieaktualne ale dzięki .

Janusz nie przesadzaj - ciągle jestem początkującym .

Całość przemalowana ale wydaje mi się,że jest zdecydowanie lepiej.

 

P8150609.JPG

 

P8150613.JPG

 

P8150617.JPG

 

P8150619.JPG

 

P8150622.JPG

 

P8150627.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Krzyśku. Popoprawiam ten wash.

Obiłem jedną stronę ferdka, i założyłem jedną gąskę. Zbliżam się na szczęście powoli do końca więc może się wyrobię na zawody. Tak by to wyglądało

 

P8170654.JPG

 

P8170653.JPG

 

P8170648.JPG

 

P8170645.JPG

 

Nie mogę się ostatnio dogadać z aparatem. Mało co widać na fotkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemia z ogrodu mieszana z gipsem .

 

Powoli kończę model (niestety nadal aparat nie ogarnia kolorów na ferdku i możecie wierzyć jedynie na słowo,że na żywo jest bardziej styrany )

 

P8190706.JPG

 

P8190705.JPG

 

P8190702.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki . Ciesze się,że się podoba .

 

Pomalowałem ziemię ak dark mud i kursk earth z aero. Wzorując się na zdjęciach z internetu dołożyłem zieleniny na ferdka

 

ferd_06.jpg

 

P8210715.JPG

 

P8210716.JPG

 

Powoli zbliżam się do końca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo mi się podoba Twój styl malowania i tyrania wszelkiej maści podstawek i pojazdów. Może dlatego, że troszkę malowaniem przypomina Ukiego (takie skojarzenie ). Świetne. Mam pytanko o roślinki z czego, jak zrobione, bo wygląda fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczruję was - natępny jest tygrys królewski,który robię na konkurs na klina.

Dobrze Ci się micmal skojarzyło . Jego KT stanowiło dla mnie inspirację .

Sięję trawę

 

P8230021.JPG

 

P8230014.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Krzyśku.

Dzięki. Chciałbym Krisownia pojąć mroczną sztukę malowania figurek ale na razie nic na to nie wskazuje.

Znacie może mundury niemieckich pancerniaków z kurska? Mam jednego takiego to bym może coś spróbował,bo podstawka pusta a nie wiem co do niej dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrzesiekW Grzegorz, figurki to nie takie straszne są, tylko upierdliwe dosyć - ja się nauczyłem w ten sposób, że wziąłem sobie 5 główek i torsów od różnych zestawów i malowałem każdą innym sposobem aż byłem zadowolony tzn. doszedłem do przyzwoitego poziomu, to samo z mundurami. Każdy z łepków zmywałem i malowałem na nowo w miarę potrzeby. Przy Twoich zdolnościach modelarskich to tylko kwestia poświęcenia paru dni i będziesz malował niezgorsze figury. Liczą się dobre pędzelki (polecam niemiecką markę "Kolibri"), dbałość o szczegóły, dobry dobór kolorów i pewna łapka. Inna sprawa, że każdy trochę inaczej podchodzi do figur - jedni lubią zółte tony skóry, inni białawe a inny bardziej różowe - kwestia preferencji o ile nie wychodzą nam zombie czy moczymordy. Poza tym są 2 szkoły jedni robią to akrylem a inni olejnymi.

 

@KrzychuP Racja, gałęsie, krzak czy inny kamień albo ich sterta i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.