Skocz do zawartości

AH-64A Apache Revell 1:32


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Troche już czasu mineło od kiedy "skończyłem" ten model, została tylko jedna mala część (którą zgubiłem) do dorobienia, ale to zupełnie nie zmieni niczego w wyglądzie, więc nie ma co przeciągać i czas na galerie.

 

Model stary ale nadal jary, nie tak dużo szlifowania i dorabiania jeżeli chce się mieć chociaż podstawowy model A w kolekcji. Spory kawał plastiku który sie całkiem przyjemnie obrabia.

Jedyne na co bym ponarzekał to kalki, grube jak tektura i czego bym nie spróbował to i tak się swieciły.

 

Miała być podstawka, może i kiedyś bedzie jak się zmotywuje. Miał też ewentualnie stanąc na naczepie M1000 do zestawu HET, ale okazał się za długi.

P1120052.jpg

P1120051.jpg

P1120050-1.jpg

P1120049-1.jpg

P1120048-1.jpg

P1120053.jpg

P1120045-1.jpg

P1120060.jpg

P1120059.jpg

P1120058.jpg

P1120054.jpg

P1120055.jpg

P1120043.jpg

P1120044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dubel tematu

Napiszę jeszcze raz to co napisałem w tamtym temacie

 

Witam

Model bardzo ładny i udany, ja się nie doszukałem jakiś niezgodności meteorycznych.

Ta czerwone kropki za kokpitem i skrzydłąmi powinny być ciut jaśniejsze.nie widzę świateł pozycyjnych na silnikach.Kalki troszkę za mało widoczne, te napisy united states army itp

nie są normalnie czarne jak w niektórych zestawach ale u Ciebie są jakby specjalnie jeszcze starte, były takie już w zestawie czy robiłeś coś żeby uzyskać taki efekt?

Kalka Danger jakby się świeci.

 

No i to chyba tyle, piękny Apache

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go wcześniej i mam nadzieje jeszcze raz zobaczyć. Faktycznie kawał plastiku. Co do kalek, to czasem tak jest. Co zrobić. Model bardzo mi się podoba. Będzie jakies następne latadło albo teraz koncentrujesz siły na M1070?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Tak dla odmiany nie starałem się za bardzo brudnego robić.

Kalki fatalne, jak pisałem cięzko było coś zrobić z tym połyskiem, zazwyczaj już na koniec przed matowym lakierem staram się wszytko równo mocno rozrzedzoną farbą bazową pokryć żeby równo zgrać.

światłą pozycyjne w wersji A są na końcowkach skrzydeł, a nie na gondolach silnika (tak przynajmniej wynika z mojej interpretacji).

 

Teraz dla odmiany M1070 HET, a potem zobaczymy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.