Skocz do zawartości

BA-64B (Ace)


MrBat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

z tym drucikiem to myślałem tak samo. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

A przed chwilą skończyłem uchwyty na wieży. W teorii robiło się je prosto, jednak w praktyce zajęło mi to 2 godziny i doprowadziło do szewskiej pasji. Większość uchwytów wylądowała w kleju lub na dywanie - w sumie wygiąłem ze 40 takich uchwytów. Dopiero słuszna dawka tytoniu pozwoliła mi się uspokoić.

th_IMG_0847.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

 

dzisiaj udało się przyjemnie chwilkę posiedzieć. W efekcie BAś otrzymał ma masce wlot powietrza (z kawałka blaszki po kawie na zimno) i zawiasy...

th_IMG_0886.jpg

 

...a na tylnym błotniku lampę (zestawowe coś, które ACE nakazuje przykleić w to miejsce wygląda jak uproszczona miniatura stielhandgranate):

th_IMG_0885.jpg

A tak to powinno wyglądać (chyba, bo na żadnym zdjęciu archiwalnym nie widać dobrze tej lampy):

http://svsm.org/gallery/ba-64/IMGP2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie wiedział Very Happy

Później narzekasz, że nic Ci nie pisze:P Mam nadzieję tylko, że będziesz zadowolony z efektu końcowego - bo ogrom pracy jest ---- ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, jakie to malenstwo! Dopiero sie zorientowalem, jak zobaczylem model trzymany w dwoch palcach. O ile to zupelnie nie moja dziedzina i skala, to przygladam sie relacji z wielkim zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta łopata wydaje sie jakaś za duża do reszty modelu

arch2.jpg

Może faktycznie ciut za gruba mi wyszła... No cóż, starałem się jak mogłem i nic lepszego mi nie wyszło. Jak następnym razem zachce mi się schratchbuildu to wezmę coś w 1:35

Reszta jest super fajny mikrus będzie
O ile to zupelnie nie moja dziedzina i skala, to przygladam sie relacji z wielkim zainteresowaniem.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak będzie wyglądał po malowaniu

Myślałeś może nad tym by wymienić karabin który znajduje sie w tym zestawie Widziałem inbox i musze stwierdzić że ten KM to porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak będzie wyglądał po malowaniu Cool

Cholernie się boję go pomalować, no ale zobaczymy...

Myślałeś może nad tym by wymienić karabin który znajduje sie w tym zestawie Question Widziałem inbox i musze stwierdzić że ten KM to porażka Confused

Ciągle się nad tym zastanawiam. Wieża będzie zasłonięta od góry, więc z KMu to będzie widać tylko lufę. Więc albo jakoś ją dorobię, albo w ogóle jej nie dodam... Skoro chłopaki zabrali piłę i siekierę, to może i KM by podprowadzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego sie boisz

Przecież nikt cie niezje

Pozatym ja też zawsze sie denerwuje jak mam pomalować model

Ale nie powinieneś mieć problemu, dwie zielone warstwy,troche blotka i powinno być dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że wszędzie będzie widać klej

Ja zawsze przed nałożeniem farby pryskam podkładem samochodowym który uwypukla klej. potem poprawki i malowanko. Mam pytanie czy dysponujesz aerograłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.