Skocz do zawartości

Józef imieniem Tadeusz i jego siostra samochodnaja 122


Keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnio przez różne sprawy modelarstwo zeszło na boczny tor a skończyć trzeba. Niewiele zdziałałem przy modelu. Jak widać jestem w trakcie brudzenia

Czas wziąć się do roboty i pozamawiać co potrzebne aby model nie kurzył się na warsztacie Gumiaki będą napięte puki co wiszą sobie bezładu.

kxm6.jpg

 

j323.jpg

 

fjr8.jpg

 

6muc.jpg

 

8z5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model może się podobać , jakimi specyfikami wykonywałeś brudzenie.

Brudzenie to taki standard już u mnie trochę modyfikowany co jakiś czas. Dokładniej mówiąc mieszanka pigmentów, farb olejnych, i akurat jednego specyfiku od AK w odcieniu ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba Twoje modele są niesamowite. Cieszą mnie takie warsztaty bo pokazują , że nie trzeba wydawać ciężkiej kasy na modele renomowanych producentów aby zbudować bardzo dobre modele. Szkoda, że tak późno przeczytałem ten wątek. No i niedobrze, że nie udało Ci się zdobyć ładnych gąsienic do tego Tadzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba Twoje modele są niesamowite. Cieszą mnie takie warsztaty bo pokazują , że nie trzeba wydawać ciężkiej kasy na modele renomowanych producentów aby zbudować bardzo dobre modele. Szkoda, że tak późno przeczytałem ten wątek. No i niedobrze, że nie udało Ci się zdobyć ładnych gąsienic do tego Tadzia.

Dzięki . Gąsienice mimo iż gumowe nawet ładnie się ułożyły. W następnym tygodniu będą zdj. to pokazujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na Twój warsztat i jak dla mnie to jest troszkę zbyt "malarsko" momentami bryła czołgu przypomina mi omszały monolit, ale to tylko kwestia stylu a każdy modelarz ma inny. Skill u kolegi duży a model jak najbardziej na b. wysokim poziomie. Widać u Ciebie że dobry modelarz wyciągnie dużo nawet z kichy - gumowe gąsienice - niby zgroza ale jak dobrze zrobić to dają radę - gratuluję! Dałbym mu jak nic 9/10. Czekam na fotkę dodatkową gąsienic Tadka i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ah rzeczywiście tu są 2 różne modele. Oficerki tego koleżki z PPSz trochę przybrudź bo taki glanc jak an defiladzie. Może jeszcze jakiś krzaczek czy kamyczek tu i tam? Bo modele wypieszczone a podstawka odstaje swoją surowością. Oczywiście nie mam zastrzeżeń do samego wykonania wszystko wg sztuki.

 

Pzdr

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Modele bardzo ładne. Ale Tadzik moim zdaniem ma za duże zwisy gąsienic.

Trochę tak ale zdj. zrobione prosto po zdjęciu patyczków które je naciągały, zapewne gąski jeszcze się zejdą.

 

Ah rzeczywiście tu są 2 różne modele. Oficerki tego koleżki z PPSz trochę przybrudź bo taki glanc jak an defiladzie. Może jeszcze jakiś krzaczek czy kamyczek tu i tam? Bo modele wypieszczone a podstawka odstaje swoją surowością. Oczywiście nie mam zastrzeżeń do samego wykonania wszystko wg sztuki.

 

Pzdr

K

Z figurkami jeszcze czeka mnie długa droga podobnie z podstawkami które nie wychodzą mi zbyt dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Powinno to być w zasadzie skończone jakiś miesiąc temu... a wszystko tak na 70-90% jest.

Wlokę się z tym komuchem niemiłosiernie i mam go powoli dosyć.

yi4u.jpg

e318.jpg

s3ih.jpg

Ten delikwent z wroną na hełmie zgubił broń.. jak się znajdzie to wróci, teraz ucieka.

lweu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.