Skocz do zawartości

Mieczysław Emil Trzeci , Tamiya 1:48


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...kokpit bedzie przemalowany..

 

na tym etapie? hm, zrób z tego warsztat jestem bardzo ciekawy jak to zmęczysz?

 

-a propos fotek teraz chyba przesadziłeś troche ze światłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kokpit bedzie przemalowany..

 

na tym etapie? hm,

A co to za problem ? musze przemalowac bo dałem RLM02 poznowojenny

 

zrób z tego warsztat jestem bardzo ciekawy jak to zmęczysz?

.

 

warsztat jest a o zmeczenie Tomek chodzi Ci kokpitu ?/nie bedę męczył / czy całego samolotu ?/też nie bede męczył a jedynie dość mocno cieniował przy użyciu różnych technik

 

-a propos fotek teraz chyba przesadziłeś troche ze światłem.

 

Nie nie przesadzone ,tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem przede wszystkim zmiany koloru całego kokpitu po sklejeniu połówek kadłuba - nigdy tego nie robiłem - to chyba trochę trudne.

 

A dokładnie jakie malowanie robisz -mam troche literatury ze względu na mój warsztat.

 

ale E3 miał wnętrze RLM 02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to smigło zakładasz prowizorycznie do zdjęcia czy sklejasz całość i dziergasz przy malowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efektowna przymiarka - Robert nie strasz tak początkujących modelarzy wydaje im się że tak to skleiłeś i tak to się da pomalować - jeszcze trzy lata temu tak mi się wydawało choć bardzo w to wątpiłem dzięi Bogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efektowna przymiarka - Robert nie strasz tak początkujących modelarzy wydaje im się że tak to skleiłeś i tak to się da pomalować - jeszcze trzy lata temu tak mi się wydawało choć bardzo w to wątpiłem dzięi Bogu

 

Tomek da sie to pomalowac nawet sklejone ,zobacz na Foce tu malowałem w całosci po sklejeniu

dsc00362lm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyposażenia wnętrza i tablicy przyrządów nie robisz w swoich modelach, skoro zdarza Ci się malować/przemalowywać wnętrze już po zamknięciu kadłuba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyposażenia wnętrza i tablicy przyrządów nie robisz w swoich modelach, skoro zdarza Ci się malować/przemalowywać wnętrze już po zamknięciu kadłuba?

Nie bardzo rozumiem twoje pytanie :( w czym problem pomalowac wnetrze po sklejeniu całosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez nerwacji ;)

Po prostu tak samo jak tombiego, zainteresowało mnie takie podejście do tematu.

Dla mnie np. wymalowanie zegarów po zamknięciu kadłuba to problem, stąd to pytanie.

Wnętrze ma zazwyczaj dużo szczegółów (niektóre trudno dostępne) w wielu kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez nerwacji ;)

A gdzie nerwacje widzisz w moim poscie?

tablica była pomalowana przed wstawieniem do srodka/teraz jest zamaskowana plastelina ale to tez nie problem ,pedzelek 0000 i jedziesz,w tej kabinie nie ma wielu kolorów.Zreszta owiewka i tak bedzie zamknienta i niewiele bedzie widac ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ciekawy warsztat.Masz juz pomysł na malowanie?

Co do modelu to nie jest tak ze E3 miał wnetrze RLM 02, Robert to nie jest kolor poznowojenny tylko wczesno stosowany przed wojna w z upływem czasu przechodzono na RLM 66.W wielu samolotach było tak ze wnetrze było jeszcze w kolorez RLM 02 a czesci ktore były wymieniane juz w nowy RLM 66. Wiekszosc E 3 to juz nowy kolor chociaz zdazało sie jak w samolocie "Dolfo" w wersji E 4 ze wnetrze bylo w kolorze RLM 02.

Spod samolotu ładnie pomalowany, koła i wiatrak wydaje mi sie za ciemny ale to moze wina fotek.Ładny Mietek bedzie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO super duzy plus za ciekawe malowanie.Z tego co pamietam to zima 1939-40 JG 51 "Totenhand".Oczywiscie ze wnetrze RLM 02 , brak płyty pancernej, rynienki wylotow pocisków zółte albo RLM 02.No i te nietypowe ogromnie krzyze na skrzydłach.

Nie zapomnij nawiercic otwor pod izolator przewodu antena radio.Panel nr 5.Bede czesto zagladał do tematu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.