Skocz do zawartości

Freightliner Heavy Dumper Truck 1/24 Italeri


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chodził mi po głowie ten model. Widzę, że jakbym się kiedyś zdecydował to mam pod nosem wskazówki co i jak;] Jak to zwykle bywa z Twoimi modelami - mi się bardzo podoba te "kilka drobiazgów" ;]

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy i zamierzam śledzić twój projekt, bo wcześniej przeglądając inne projekty natrafiłem na kilka twoich i jestem pod dużym wrażeniem. Zasiadam w pierwszym rzędzie i trzymam kciuki. Powodzenia przy dalszych pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark 666, Twoje warsztaty to bajka, zawsze jest na co popatrzec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mark666

 

Naszło mnie dzisiaj na pisanie komentarzy ale widzę piękną robotę i nie mogłem się powstrzymać.

Do dzisiaj byłem zadowolony ze swojego silnika w Lonestarze ale twój zamiata go pod stół aż miło popatrzeć.

Pozdrawiam i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mark666

 

Naszło mnie dzisiaj na pisanie komentarzy ale widzę piękną robotę i nie mogłem się powstrzymać.

Do dzisiaj byłem zadowolony ze swojego silnika w Lonestarze ale twój zamiata go pod stół aż miło popatrzeć.

Pozdrawiam i czekam na więcej.

 

Dzięki. Ale nie przesadzaj, Twój motor bardzo ładnie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie małe pytanie. Jaka jest grubość tych kabli?

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=kynar&requestCategory=122350&requestDepartment=category-122350

Tylko nie opłaci się kupować tego przewodu u cwaniaków którzy sprzedają po 1m bieżącym za 2.10 + przesyłka 8.00 zł. Kogoś normalnie po........ Cena 1mb. na rolce 50-cio metrowej za 38,00 zł wynosi 0,76 gr. Przewód 0,25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Przepraszam, że tak późno się przyłączam - jakoś umknął mi ten wątek. Na reszcie nie trzeba pisać, że ta rama od Freightlinera nie pasuje do tego samochodu - bo tutaj może być. Trzeba zaznaczyć, że rama pochodzi od pojazdu szosowego i do wywrotki jest troszkę lekka.

 

Jeśli chodzi o kable, to w ogóle kupowanie ich powinno być ostatecznością - materiał do ich budowy zwykle można znaleźć w różnego rodzaju złomie, rozplatając kable, albo prosząc znajomego wędkarza o trochę żyłki. Jedyny materiał który warto kupić, a najlepiej by było na spółkę z kimś, to drut lutowniczy różnych grubości, zwłaszcza chodzi o te cienkie. Chociaż to też można spróbować zdobyć za darmo, jeśli ktoś ma znajomego zajmującego się elektroniką.

 

Model na razie wygląda bardzo ładnie, jak zwykle zresztą. Zwróć tylko uwagę na wał napędowy - jeśli już się za niego wziąłeś, to warto by było dorobić na jednej z poprzeczek ramy łożysko podtrzymujące, a za nim jeszcze jeden przegub - w rzeczywistości wał napędowy o tej długości nie miał by szans na spokojną pracę. Życzę powodzenia z tym modelem i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.