Skocz do zawartości

Konstrukcje mało znane... (Były UW...)


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Grzegorzu masz może jakieś zdjęcia systemów ppk na podwoziu MTLB?

A konkretnie? Masz na myśli jakiś wariant, czy pytasz ogólnie?...

Żebym się nie zakręcił...

Napisałeś PPK, czyli mam to rozumieć jako przeciw pancerne kierowane... Tak?

 

 

Cywilne samoloty tez beda defiladowac ? Powinni jakos schowac cywilna rejestracje i wyrychtowac tymczasowo na skrzydlach gwiazdy. Oszukanstwo !

Temat chyba warto wydzielic ?

 

Pozdr.

Pawel

Oni często używają cywilnych rejestracji... (samoloty transportowe wręcz nagminnie...)

 

Ps. Paweł ja dzisiaj dostałem ponad 200zdjęć pocztą... Tyle, ze większość ponad 3 mega każde, i muszę je zmniejszać na bieżąco przed wstawieniem...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Coś takiego?...

AT-6 9P149

2080817394ffb4cbm.jpg

 

 

Ten RA-82032 sn.2832051 - nalezy do lotnictwa wojskowego, a zarejestrowany na cywila bo lata rowniez komercyjnie. Tak jest latwiej poleciec do Europy itd.

 

Pozdr.

Pawel

Dokładnie jak napisałeś, to co sie ich czepiasz?... Każdy orze jak może...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dokładnie coś takiego Orientujesz się może czy używano także innych typów ppk oprócz Szturma?

Na MTLB nie... uznali że to podwozie dla tego typu uzbrojenia jest nie perspektywiczne. Ale poszukam, bo może kombinowali jakieś prototypy... Przepraszam, ale wszystkiego nie jestem w stanie spamietać...

 

 

Oooo?... Nawet Majek się obudził... Oni te TU mają ciągle w linii...

Wiedziałem, że jak nie będzie samolotów to się nie zainteresuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisałeś, to co sie ich czepiasz?... Każdy orze jak może...
- bo ja juz jestem taki formalista. Cywile sio z wojskowej parady !

 

I nawet jakiego Beara wywlekli z hangaru...
- pewnie ostatnia okazja zeby sobie takiego zobaczyc. Resursy silnikow juz sie dawno pokonczyly.

Za to Flankery maja wymalowane "elegansie" false cockpit - to nowosc czy juz mialy wczesniej, tylko ja przegapilem ?

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, w tym roku wprowadzili dużo nowych wzorów, hełmy, mundury, kamuflaż, i malowanie... wiesz to tak jak w tym programie łabędziem być Malują wszystko na potęgę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, strasznie mi się podoba ten wzór kamuflażu i te kolory. Świetne na jakieś mocniejsze cieniowanie i ogólnie wyżycie się Trzeba podłapać jakiś sprzęt z tych foto-relacji i zrobić Się nakręciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, strasznie mi się podoba ten wzór kamuflażu i te kolory. Świetne na jakieś mocniejsze cieniowanie i ogólnie wyżycie się Trzeba podłapać jakiś sprzęt z tych foto-relacji i zrobić Się nakręciłem.

 

Fajnie, ze cię wzięło... Ja i tak ocenzurowałem te zdjęcia z tłuściochów... odkładam na temat o podwoziach wieloosiowych MZKT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo może jakie te nowe kolory maja odpowiedniki w farbach modelarskich?

 

Grzegorz, a czy był by możliwość otrzymania od Ciebie niektórych zdjęć w pełnej rozdzielczości?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ... brakuje tym pojazdom porządnego washa, obić, weatheringu ... wyglądają jak niedokończone modele

Bo były malowane w tymczasowych warsztatach w Twerze pod Moskwą.

 

 

Kat wszystko co udostępniam, robie to na forum , publicznie i dla wszystkich, w zasadzie nie robie wyjątków...hm... W zasadzie....

 

Po prostu, albo dla wszystkich albo wcale. Rozsyłanie mija sie z celem galerii zdjęć (W przyszłości do każdej galerii dojdą rysunki i opisy...). Mam nadzieję, że zrozumiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nadesłane pocztą elektroniczną...

520cf5e6e2775ad8.jpg

- patrzac na ta fotke, uswiadomilem sobie ze po pierwszym strzale zolnierz w srodku obrywa luska. [Edit:] i to z dziala naturalnie

Grzegorz, a beda Topole & Iskandery z takiej perspektywy ?

 

Pozdr.

Pawel

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:chytry:
Będą ale w innym temacie...

 

A fotki które dostałem, Rosjanie już ładują w sieć... Mówiłem, ci Paweł, że to nowa antena w BUKA-ch. Rozpoznają ją jako M2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.