Skocz do zawartości

Pancerniak SS Totenkopf --- mars 120mm


push-up78

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się błotko kojarzy z Toffi trochę, ale to pewnie kwestia oświetlenia (?). 120 mm to jego wysokość? Nie jestem w temacie figurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina perspektywy ale hełm wygląda jak pomięty kapelusz albo sama wkładka hełmowa, ta jego dłoń wydaje się w stosunku do samego hełmu za duża. Chyba coś nie tak z odwzorowaniem skali? Zwłaszcza razi to na 1 zdjęciu.

 

Nie wiem jaka była idea? Czy on ten hełm wygrzebał z błota czy coś? Elemnty skórzane są nie połączone w centrum no i brak paska. Wygląda jak jakiś stary hełm znaleziony na polu po wojnie. Oświeć mnie bo nie chcę krytykować w niewiedzy.

 

Hełm demoluje całość produkcji swoją wielkością oraz brakiem dokładności, nie obraź się ale mój hełm w skali 1:35 wygląda lepiej...

 

Figura na wysokim poziomie tylko ten hełm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten hełm...

Niestety pierwotnie miał mieć słuchawki ale przepadły oryginały.

Mam jedna słuchawkę verlindena i nie ma jak skopiować.Mam pałąk od słuchaweczek fototrawiony od verlindena i laryngofony ale cały plan padł bo nie było jak zrobić odlewu słuchawki.Toteż został jakis pomysł zapchaj dziura z hełmem .Hełmik jest skali 1;16 .Zostało wybrane frezem wnętrze i zrobiona wkładka z magicsculpa.Pasek jest (fototrawka) nałożony na daszek hełmu ale ufajdany jest to go nie widać. Jest też przestrzelina w hełmie.W zamyśle było,że wyjął go z błota itp.Dalej mi się nie chcę pisać bo co tu dopisywać historie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko tak myślałem, że coś było inaczej w zamyśle bo figurka jest świetna a ten hełm tak na siłę. Nie zawsze idzie po naszej myśli - zdarza się najlepszym. Co Ci będę pisać figura spoko, jedna słabsza rzecz nie czyni wiosny, zasługuje na 8 albo i 9 z 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malujesz świetnie. Tu nie ma dyskusji. Oglądam zawsze Twoje prace z zazdrością - warsztatu. Jednak pozwolę sobie podzielić się z Kolegą pewnym spostrzeżeniem. Figurki MarS'a to okrutne gnioty. Wyglądają jak z plasteliny. Sam walczyłem z kilkoma, a efekty wciąż dalekie od oczekiwań, ale do brzegu. Nie marnuj czasu na te ciasatoliny, masz dar i szkoda go na to ( na Dragony z resztą też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.