Jump to content

Pancerniak SS Totenkopf --- mars 120mm


push-up78
 Share

Recommended Posts

Mi się błotko kojarzy z Toffi trochę, ale to pewnie kwestia oświetlenia (?). 120 mm to jego wysokość? Nie jestem w temacie figurek

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to wina perspektywy ale hełm wygląda jak pomięty kapelusz albo sama wkładka hełmowa, ta jego dłoń wydaje się w stosunku do samego hełmu za duża. Chyba coś nie tak z odwzorowaniem skali? Zwłaszcza razi to na 1 zdjęciu.

 

Nie wiem jaka była idea? Czy on ten hełm wygrzebał z błota czy coś? Elemnty skórzane są nie połączone w centrum no i brak paska. Wygląda jak jakiś stary hełm znaleziony na polu po wojnie. Oświeć mnie bo nie chcę krytykować w niewiedzy.

 

Hełm demoluje całość produkcji swoją wielkością oraz brakiem dokładności, nie obraź się ale mój hełm w skali 1:35 wygląda lepiej...

 

Figura na wysokim poziomie tylko ten hełm...

Link to comment
Share on other sites

Tak ten hełm...

Niestety pierwotnie miał mieć słuchawki ale przepadły oryginały.

Mam jedna słuchawkę verlindena i nie ma jak skopiować.Mam pałąk od słuchaweczek fototrawiony od verlindena i laryngofony ale cały plan padł bo nie było jak zrobić odlewu słuchawki.Toteż został jakis pomysł zapchaj dziura z hełmem .Hełmik jest skali 1;16 .Zostało wybrane frezem wnętrze i zrobiona wkładka z magicsculpa.Pasek jest (fototrawka) nałożony na daszek hełmu ale ufajdany jest to go nie widać. Jest też przestrzelina w hełmie.W zamyśle było,że wyjął go z błota itp.Dalej mi się nie chcę pisać bo co tu dopisywać historie.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

No spoko tak myślałem, że coś było inaczej w zamyśle bo figurka jest świetna a ten hełm tak na siłę. Nie zawsze idzie po naszej myśli - zdarza się najlepszym. Co Ci będę pisać figura spoko, jedna słabsza rzecz nie czyni wiosny, zasługuje na 8 albo i 9 z 10.

Link to comment
Share on other sites

Malujesz świetnie. Tu nie ma dyskusji. Oglądam zawsze Twoje prace z zazdrością - warsztatu. Jednak pozwolę sobie podzielić się z Kolegą pewnym spostrzeżeniem. Figurki MarS'a to okrutne gnioty. Wyglądają jak z plasteliny. Sam walczyłem z kilkoma, a efekty wciąż dalekie od oczekiwań, ale do brzegu. Nie marnuj czasu na te ciasatoliny, masz dar i szkoda go na to ( na Dragony z resztą też).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.