Skocz do zawartości

Ju-52 Tylko dla orlow 1:48


wojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.Jest to moj debiut w tej dziedzinie.Prezentuje model rozgrzebany jakis rok temu,moze wiecej.Napisze tak-swietny zestaw,nie wiem ile ma lat ale sklada sie swietnie.Kupiony pare lat temu na ebaju bo tanio;w szoku bylem strasznym jak przesylka doszla...Troche to duze te pudelko;model podobny W modelu urzeklo mnie to ze podzial jest wrecz stworzony dla nielotnikow;nic mnie tak nie wkurza jak szpachlowanie polaczen polowek kadluba...

Z dodatkow zapodalem zestaw kabinkowy od CMK ale tylko dlatego ze zgubilem tablice przyrzadow,ktora potem znalazlem A i oslony radarow dorobione sa;chyba tak sie nazywaja

Jako ze jestem fanem tegoz filmidla nie moglem sie oprzec zeby nie stworzyc miniatury;chociaz do tego celu lepiej nadaje sie cywilna wersja ciotki;ja kupilem wojskowa wersje i jak pewnie widzicie zapodalem zaslepke stanowiska tylnego strzelca z jakiejs blaszki.

Pewnie Alistair MacLean w grobie sie przewraca z powodu blednego wyboru tworcow filmu;mial byc Lancaster,ale coz sie robi co sie widzialo.

To co sie podoba na pierwszy rzut oka-faktura blachy falistej byla chyba najwiekszym utrapieniem.

Model jest dosc spory ale uwiezcie mi caly sloiczek bialej Tamki nie wystarczyl Krzyze czesc malowana od szablonow,czesc kalki;znaki cale z jakichs starych kalek jak i swastyki.

Ale sie rozpisalem;foty.Aha,pewnie dojda jakies okopcenia ale to za jakis czas.

 

IMGP5348_zps70bd47ac.jpg

 

IMGP5342_zps81d7bfc3.jpg

 

IMGP5337_zps940e0920.jpg

 

IMGP5335_zpsfab223a1.jpg

 

69k_zpsdb7f5b32.jpg

 

43k_zpsa5f5fae3.jpg

 

IMGP5347_zps29ee30a5.jpg

 

IMGP5341_zps1d86c6d0.jpg

 

IMGP5338_zps30e31e15.jpg

 

IMGP5349_zpsac70b1d3.jpg

 

IMGP5357_zps4feb8cb9.jpg

 

IMGP5358_zpsdae3f77f.jpg

 

IMGP5359_zps499f3a09.jpg

 

IMGP5365_zps8f5287d8.jpg

 

IMGP5363_zpsb6ae8255.jpg

 

IMGP5362_zps6ae29d14.jpg

 

IMGP5368_zpsd099d8f5.jpg

 

IMGP5366_zps1dd2c7aa.jpg

 

IMGP5367_zps29a894b9.jpg

 

 

 

i takie troche inne

 

IMGP5376_zpsa9fe3d3e.jpg

 

IMGP5373_zpsc5366dc0.jpg

 

IMGP5372_zpsbe99ca37.jpg

 

73k_zpsba69153e.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super model, czysto i z ładnym zapiszczeniem linii podziału blach, a do tego oznaczenia od szablonu i ramki oszklenia świetnie wyszły Na blachę falistą też jakiś wash dasz? Pytam, bo na moje by ładnie podkreślił fakturę, ale to tylko moje "widzimisię"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Desaxe.Uwiez mi ciezko bylo zapanowac nad gesta farba a nad washem zapomnij...Zreszta jak sie przyjrzysz widac jak farba mimo ze gesta lala sie w zlobienia...Malowaniem staralem sie nie pokryc calosci;moze tego nie widac ale model nie jest jednolity,o to chodzilo.A szklarnia,dluuuuga historia.Generalnie jak moj 1-szy powazny model samolotu po 25 latach jestem super zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak marginesie to byłem w tym zamku (Hohenwerfen), na stacji kolejowej Werfen i na moście. Tylko stacje kolejki dokręcali w innym miejscu bo do zamku prowadzi kolejka szynowo-linowa. Wszystkie miejsca zamku widziane w filmie z wyjątkiem wielkiej sali można zobaczyć. Niestety gospoda i lotnisko są jest też w innych miejscowościach.

pozdro,

L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Z tego co daaaawno temu gdzies wyczytalem to calkiem do niedawna dawca czyli szwajcarski A-702 oferowal wycieczki nad Alpami,moze sie pomyle ale slyszalem o 100 ojro za przelot.Duzo,nie duzo ale czy warto?

Super pasowalby do tego ten czerwony autobus,podobno Saurer 5GF-ST ale chyba go nikt nie robi w tej skali a tworzyc od podstaw...

No moze nie teraz ale Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.