Skocz do zawartości

Zapowiedzi/Nowości - First To Fight (kolekcja Wrzesień 1939)


Botan

Rekomendowane odpowiedzi

Co "wkrótce" ukaże się z kolekcji, oficjalne info:

 

W najbliższych numerach serii "WRZESIEŃ 1939" przygotowywane są do wydania następujące dodatki:

 

Strona POLSKA:

 

- ciągnik C2P

- TK-3

- figurki piechoty

- HQ piechoty

- Kawaleria Ułani

- Wz. 34 I

- armata ppanc. Bofors wz. 36

- Fiat 621

 

Strona NIEMIECKA:

 

- Sdkfz. 265

- Kfz. 13

- figurki piechoty

- HQ piechoty

- PzKpfw II Ausf C

- armata ppanc Pak 36

- PzKpfw I Ausf B

- PzKpfw II Ausf D

 

Kolejność nie jest ściśle powiązana z planem wydawniczym serii "WRZESIEŃ 1939" i ze względów produkcyjnych może ulec zmianie.

 

ZAPRASZAMY DO ZBIERANIA KOLEKCJI "WRZESIEŃ 1939" !!!

 

źródło: FB/wrzesien1939

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba fiRst?

Poprawione, zadowolony?

 

 

A po kiego grzyba bawić się w zmianę gąsek, na tego typu modelu? Przerost formy nad treścią, to już lepiej zakupić te które są i są bardzo dobre, mowa o Modell Transie, powinny pasować.

 

a od kiedy to MT robi cos do TKS-a ?

Obcja : Part albo doszczepic z ESO (o ile dostaniesz)

W tym ostatnim to jedyne co pasuje, bylem mile zaskoczony.

 

Mozna jeszcze zrobic wiele: dorobic brakujace nity, przerobic gasienice, srodek - czyli jak w kazdym modelu

,

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba fiRst?

Poprawione, zadowolony?

 

 

A po kiego grzyba bawić się w zmianę gąsek, na tego typu modelu? Przerost formy nad treścią, to już lepiej zakupić te które są i są bardzo dobre, mowa o Modell Transie, powinny pasować.

 

a od kiedy to MT robi cos do TKS-a ?

Obcja : Part albo doszczepic z ESO (o ile dostaniesz)

W tym ostatnim to jedyne co pasuje, bylem mile zaskoczony.

 

Mozna jeszcze zrobic wiele: dorobic brakujace nity, przerobic gasienice, srodek - czyli jak w kazdym modelu

,

pzdr

 

MT robi gąski do PzKpfw.I - tu o to chodziło.

 

No jest to w sumie jako takie wyjście, aczkolwiek (nie znam cen) - raczej taniej wyjdzie mnie Pz.I z First To Fight i zrobić cokolwiek z tymi gąsienicami - chodzi mi tu o "zęby" tych gąsienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawić w wymianę gąsienic zawsze można. Jak ładnie wypiłujesz koła . Z gąsienicą nie będziesz miał kłopotu dokupisz z fototrawionki i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie-ile trzeba czekać od wpłaty na prenumeratę do 1. przesyłki?

Strona producenta na FB na ten temat milczy.

 

Prenumerata wysylana jest co drugi numer - czyli co miesiac. Wiec najpierw ukaze sie drugi numer, dopiero potem, sadze ze z opoznieniem jakiegos tygodnia, mozna wygladac prenumeraty z 1 i 2 numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie-ile trzeba czekać od wpłaty na prenumeratę do 1. przesyłki?

Strona producenta na FB na ten temat milczy.

 

Prenumerata wysylana jest co drugi numer - czyli co miesiac. Wiec najpierw ukaze sie drugi numer, dopiero potem, sadze ze z opoznieniem jakiegos tygodnia, mozna wygladac prenumeraty z 1 i 2 numerem.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak zajawki były na tego C2P że się miał ukazać już gdzieś koło marca kwietnia z Model Transa, teraz to się nawet cieszę że się nie ukazał bo wypłynęło by mi z portfela około 80 zeta, za jakieś dwa tygodnie stanę się szczęśliwym posiadaczem tego modelu za niecałe 20 zł czyli bardzo dobrze. Widziałem C2P w Katowicach zlepionego ponoć z serii Wrześień 39. Powiem że jako bryła jest spoko, natomiast jeżeli chodzi o jego wnętrze to inna sprawa. Żeby zrobić fajny model redukcyjny trza się będzie napracować, rzekłbym że robić od podstaw. Ale za to baza wyjściowa jest spoko. No chyba że ktoś będzie chciał zlepić prosto z pudła to powiem że i tak się nie źle prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się kupić nr drugi

jakby kogoś interesowała zawartość...przepraszam za wielkość zdjęć ale nie ogarniam opcji photobucket

 

DSCF0240_zpsb69a68c1.jpg

DSCF0238_zps2a8eb500.jpg

DSCF0237_zps2e270563.jpg

DSCF0234_zpse39d0f18.jpg

 

 

tym razem tez arkusik kalek z krzyżami i numerami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie wam sie to udało kupić? w kilku kioskach lezy jeszcze TKS w 1 empiku nie mają (tez TKS lezy) a w drugim mieli mieć ale też zastałem TKS'a. Niby warszawa to duże miasto....echhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiłem w mojej małej miejscowości w małym kiosku mojego dziadzia

W gazetce na końcu są takie zdjęcia z gier bitewnych właśnie tego wydawnictwa i jest tam pociąg pancerny, jak myślicie będzie cały do skompletowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie wam sie to udało kupić? w kilku kioskach lezy jeszcze TKS w 1 empiku nie mają (tez TKS lezy) a w drugim mieli mieć ale też zastałem TKS'a. Niby warszawa to duże miasto....echhh

Był trzydniowy poślizg, model Pz. I jest od wczoraj w sprzedaży w sklepach modelarskich, kioskach, Empikach.

Info było zamieszczane na FB oraz w sklepach przy danym modelu, że od 5.12. (na pewno) będzie już w sprzedaży detalicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info.

A tak na marginesie...widzę, że masz z wydawcą dobry kontakt, to może nakłoń ich, by takie informacje były na ich stronie a nie jakimś (tfu) fejsbuku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.