Skocz do zawartości

Kawanischi N1J1 Tamiya 1/72 "Weekend edition"


spiton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja tak trochę z innej beczki: Sebastian, a co z tym Bronco w polskich barwach?

 

W końcu ktoś zadał to pytanie!

podpisuję się pod nim i ja...

 

Chodzę koło niego i... pewnie go skończę. Musze wystrugać drugi silnik. Nudne zajęcie. Ale przy takim dopingu dam radę ,-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokleiłem wlew paliwa na zbiorniku, , dorobiłem z blaszki klapy podwozia, i lufy działek. Użyłem zestawowych, tylko nawierciłem w nich otwory. Dawno już nie doklejałem zestawowych luf ,-))

 

23ca52d51853f5ed.jpg

 

4141dc916d41e0c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobiłem klapki zamykające podwozie. Zestawowe były za małe. A poza tym "druciane pałąki" były chyba niewłaściwego kształtu.

 

1a3978baf3412e51.jpg

 

 

ce6e6a2885d5ceb7.jpg

 

 

17479759741a1646.jpg

 

 

Dorobiłem tez korek do zbiornika(dzięki seba 77), i tu go widać ,-))

 

 

ab6f54bf6bfde08f.jpg

 

 

f69be1ab66650dba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę też zmianę numeru :-)

powstaje model,który na początku wydawał się porażką.

 

Świetny Fenix z popiołów...

Już zapomniałem ,że obklejałem go folią i nic z tego nie wyszło . I, że ledwo domyłem go z kleju do folii ,-)) Ale faktycznie wydawało się, że nic z tego nie będzie. W nocy przemyślałem sposób w jaki można trochę lepiej zrobić klapki podwozia i chyba je poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... a co on jest k....a Robocop?" jak szło w pewnym filmie o chłopakach co nie płaczą :-)

 

tylko na koniec czegos nie sp....ol, tzn nie popsuj bo czesto na joniec coś się wykrzaczy i płacz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie boje tego, ze coś sp...rze. Tak się czasem zdarza.

Przerobiłem klapki podwozia, wygladaja fajnie, składają się z większej liczby elementów, ale z oryginałem są trochę na bakier. W każdym razie siedzimy cicho i udajemy, ze wszystko jest OK ,-))... Czy przerobić ??? W sumie to chyba przerobie. ,-)) Te elementy w kształcie litery U powinny byc krótsze. Żeby zmieściły się pionowo we wnęce. Chyba przerobie ,-))

 

a75aff3af0fdef25.jpg

 

d3f78423dd541587.jpg

 

074381aef538de19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na bardzo wyeksploatowany Czyli jest super. Jedyne co wali po gałach to lufy działek.

PS. Chyba że to wersja eksperymentalna z kalibrem (plus) 30mm

 

Może jednak lepiej wystrugać z igieł lekarskich ???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na bardzo wyeksploatowany Czyli jest super. Jedyne co wali po gałach to lufy działek.

PS. Chyba że to wersja eksperymentalna z kalibrem (plus) 30mm

 

Może jednak lepiej wystrugać z igieł lekarskich ???

 

Pozdrawiam

Są zestawowe. Użyłem ich bo maja ma końcach charakterystyczne zgrubienia. Ale skoro mówisz, że walą po gałach, to może wymienię. Pisze może, bo mam ochotę już po mału finiszować. Pojawiła się kolejna ofiara - Hellcat ,-)) I ten Hellcat mówi do mnie zrób mnie, zrób mnie !

Kurde, liczyłem , że F-14, zacznie tak do mnie mówić, ale on milczy skurczybyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się spytam: jak i czym zrobiłeś takie fajne przetarcia opon do jasnego koloru?

wacikiem z rozpuszczalnikiem.

O rymuje się ,-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem szklarnie ( czy ktoś lubi malować oszklenie ?? ), antenkę, ale na zdjęciach wypatrzyłem jeszcze kilka drobnych braków. Tak, że jest to sesja przedgaleryjna.

 

9f95b9e80cb55478.jpg

 

 

99d94d90632f3832.jpg

 

 

f96a7bd10acfde9d.jpg

 

 

96bae9d3006ec113.jpg

 

 

e0f40ab86eedd39a.jpg

 

 

4527da1494dcc806.jpg

 

 

d9a69334c44c4599.jpg

 

 

0a02d8e8defdf40a.jpg

 

 

4035c2a3d98a097c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:piwo:

świetnie....jestem pod wrażeniem.Ocena po locie 10 na 10 mozliwych.

czekam na więcej ,również innych modeli.

Przestanie wiać halny to zrobię jakieś fotki plenerowe ,-))

I jestem zadowolony, że się w weekend wyrobiłem. Mimo faktu, ze nie miałem w tym tygodniu zbyt dużo wolnego czasu ,-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.