Skocz do zawartości

F-18E Super Hornet 1/72


Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

Budowa mojego Horneta dobiegła końca jakiś dobry tydzień temu (jak nie więcej ), więc czas na galerię. Jeszcze tylko krótki opis .

 

Model to F/A-18E Super Hornet w skali 1:72 wydany przez Revell'a, choć wyparstki pochodzą od Italeri. Samolot wykonałam prosto z pudła bez ulepszeń i pomalowałam pędzelkami farbkami Humbrol'a. Na modelu po raz pierwszy próbowałam swoich sił w robieniu wash'a i zacieków, myślę, że nie wygląda to źle, a nawet mi się podoba . Samo malowanie robiłam tak jak w instrukcji i jest trochę sci-fi, ale kwestia tego była już rozważana podczas budowy . Ogólnie model mi osobiście się podoba i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektu końcowego .

 

Jeszcze link do wątku warsztatowego: http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=86&t=40980

 

No i zdjęcia:

zdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpg

I jeszcze takie kilka zdjęć z F-14stką:

zdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpg

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za podpowiedzi, uwagi i komentarze dane podczas budowy modelu .

 

Komentarze wszelkiego rodzaju dozwolone .

Miłego oglądania i komentowania .

 

Pozdrawiam

Kasia

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pierwsze komentarze , liczę na więcej .

 

Extra, masz chłopaka?

Nie , a dlaczego pytasz

 

Ile masz lat??(sorry ze pytam ale chce wiedzieć czy jesteś amatorką czy profesjonalistką w dziedzinie modelarstwa?)

Powiem tylko tyle, że uważam się bardziej za amatorkę niż profesjonalistkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wygląda na poprawnie zbudowany, choć wash nie do końca się udał (efekt tzw kartonówki). Jest zbyt ciemny na tak jasnym malowaniu, poza tym pogłębianie linii było błędem. Ale jak rozumiem stosowałaś tę technikę pierwszy raz, także nabyte doświadczenie powinno procentować.

 

Powodzenia przy kolejnych projektach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie znam się na Lotnictwie, ale ten wash to spore przegięcie i uważam że psuje bardzo fajnie wykonany model. Osobiście użyłbym washa jakiegoś ciemnego szarego... no ale uczymy się na błędach. Gratuluję i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest bardzo przyzwoicie zbudowany. A kanały dolotowe do silników wykończone są na medal !! Co świadczy dobrze o Twoich modelarskich możliwościach. O waszu wspominałem już w warsztacie. Tutaj dodam, że warto również popracować nad zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ładny, wash trochę za mocny co dało efekt modelu kartonowego.

Następnym razem spróbuj z brązem lub ciemno szarym.

___________________________________________________________________________

Na warsztacie:

AJ-37 Viggen - Heller 1/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za komentarze .

 

Jeśli chodzi o wash, to wiem już, następnym razem bardziej się postaram odpowiednio dobrać kolor. Na pewno skorzystam z rad kolegów.

 

Jaki kolejny model w planach?

No właśnie jestem na etapie zastanawiania i wybierania (a wybór jest) kolejnego modelu, także na razie jeszcze dokładnie nie wiem co będę sklejać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.