Skocz do zawartości

[W] 155mm AUF1 SPH - Meng Models 1:35


Przemek Przybulewski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

W międzyczasie A-10 zrobiłem wóz drabiniasty:

PicUpp_id%253D9E0A11E6-0869-4851-9E18-A702D62ACE96%2526ext%253DJPG.jpg

 

Ale nie do końca mi on odpowiada więc na pewno kilka części zrobię z drewna, tu początek:

PicUpp_id%253D476B8027-CA0B-4650-A003-95026CFDCF81%2526ext%253DJPG.jpg

 

Gwoli wyjaśnienia po co ta furmanka: zamysł jest taki, że na tej furmance chciałem zrobić snopki siana które przykrywałyby przemycaną broń, granaty czy inną gorzałkę. A że furmanka wjechała w dziurę i koło się zepsuło, (a parafrazując kabaret, jedno koło jest zepsute, cała furmanka jest do du...) to się zawartość rozsypała po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Na chwilę obecną mam zrobiony preshading i planuję na wszelki wypadek pomalować kamo NATO z reki i dopiero na to biały na lakier.

Nie będę mocno ścierał, trochę na krawędziach, i tam gdzie farba mogła by się zetrzeć/złuszczyć.

Bardziej będę się starał wycieniować sylwetkę białym kolorem.

Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Trochę zeszło, ale jest ok. Tło, zmień tło.
Dzięki. Sorki za tło, zapomniałem zdjąć moją podkładkę do malowania.

 

A ja bym jednak dał czarne koła, napinające i napędowe już masz to i nośne. Ale rób jak uważasz, ciuraj z tą haubicą
Dzięki. Koła zrobiłem białe bo tam cały dół jest czarny a nie zielony jak w niektórych pojazdach NATO przez co wszystko się strasznie zlewa. Czary kadłub, czarne koła, czarne bandaże, stalowo-czarne gąsienice. Myślę, że białe koła ładnie to łamią i się wyróżniają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem czarne, tylko koła jezdne na biało, ale teraz nie mogę znaleźć tego zdjęcia.

Zresztą, tak jak patrzę to one były różnie malowane. Niektóre mają wszystkie koła białe łącznie z rolkami, niektóre mają białe koła napinające. Nie wiem czy jest jakaś reguła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dokręciłem butli i uciekła mi resztka powietrza więc z malowania nici.

Wziąłem się więc za wóz i praktycznie go skończyłem.

Muszę jeszcze tylko jakoś zablokować koła żeby się nie zsuwały no i oczywiście pomalować:

PicUpp_id%253DEF143150-33F8-4EE8-A54A-315EE7490E5C%2526ext%253DJPG.jpg

PicUpp_id%253D324C4727-A703-42DC-8FA6-A14020558521%2526ext%253DJPG.jpg

PicUpp_id%253DCE2FB031-58D5-4763-BDCA-4F2C51EED4E0%2526ext%253DJPG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby do tylnych kółek dodaj no i zużyj go trochę bo faktycznie wygląda jak prosto od cieśli/kowala a zapadła już decyzja ,co będzie na nim przewożone?Ja bym wrzucił wielgachną stertę siana..chyba że przerobisz go na wóz do przewozu dłużycy i zawalisz drzewem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam czy na tylne koła dać śruby czy z przednich zeszlifować, bo niby do czego takie koło było mocowane? Tam chyba tylko ośka była i centralnie na tę oś osadzone koło.

A co do zawartości to planowałem/planuję dać stertę siana które przykrywałyby przemycaną broń. Ponieważ koło miałoby się uszkodzić no to wszystko z tej furmanki zaczęło zlatywać na drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.