Skocz do zawartości

[W] 155mm AUF1 SPH - Meng Models 1:35


Przemek Przybulewski

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne te podstawki robisz.

 

 

Taaaaa "podstawki". Pewnie kolega z własnego okna zdjęcie ulicy zrobił . A tak na serio, cała ta scenka po prostu wymiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Że podstawi piękne to widać, ale najważniejsze, że komponowane ze współczesnym złomkiem! Co następne budujesz po haubicach?
Mam rozgrzebanego Type90 (model sklejony, czekający na malowanie, podstawka w powijakach) oraz SA-2 transporter i wyrzutnia (wyrzutnia sklejona, transporter w trakcie klejenia, podstawki brak).

 

Co następne budujesz po haubicach?
Ja podpowiem, ja, ja !! Niech to będzie BMPT Terminator od Menga . Wczoraj dostałem takiego na Gwiazdkę
Gratuluję. Fajny pojazd. Szczególnie w tym malowaniu splinter z expo bodajże 2013.

Był przed świętami w promocji w MojeHobby chyba ale przegapiłem.

Pewnie kiedyś trafi do magazynu ale na razie cała para idzie w skończenie AuF1 i klejenie A-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz radę! Biały zazwyczaj malowany jest na kolory kamuflażu ,więc walnij w "kolor"+lakier do włosów+ biały i podrap i będzie git

No to jest jedna z koncepcji. Jej głównym minusem jest to że po położeniu lakieru do włosów i pomalowaniu na biało trzeba działać w miarę szybko, bo po jakimś czasie lakier się utwardza i traci swoje właściwości. A wtedy ze skrobania du... ekhm nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz radę! Biały zazwyczaj malowany jest na kolory kamuflażu ,więc walnij w "kolor"+lakier do włosów+ biały i podrap i będzie git

No to jest jedna z koncepcji. Jej głównym minusem jest to że po położeniu lakieru do włosów i pomalowaniu na biało trzeba działać w miarę szybko, bo po jakimś czasie lakier się utwardza i traci swoje właściwości. A wtedy ze skrobania du... ekhm nici.

 

Nie wiem czy jest sens drapać pojazd UN wszystkie jakie widziałem są "picuś glancuś" ,ino brudzą się szybko,choć to też regułą nie jest.Znane jest mi tylko jedno zdjęcie jakiegoś kanadyjskiego Honkera co wyglądał jak stary kaloryfer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże skrobać malowanie UNowskie, to nie wintercamo!
No tak, ale trochę obdrapać można. Nikt nie mówi o takim zdarciu jak drugowojenne pojazdy.

 

Głównie koła i to na wystających elementach.Reszta to normalna powłoka lakiernicza(czyt.dobrej jakości).Brudna owszem ,odrapana nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.