Skocz do zawartości

Nissan 350z tuning by koksik - Aktualizacja 05.12.


koksik750

Rekomendowane odpowiedzi

witam was....

oto co jest w trakcie budowy:

 

nissan 350z ktory bedzie wygladal tak:

abebaa128a74f8ab.jpg

 

a oto na jakim etapie jest moj nissan:

w podwoziu beda zamontowane neony, mysle ze w kolorze pomaranczowym.

fa37fcf35f391e07.jpg

 

i silnik wlozony w podwozie:

3980364c1a408bda.jpg

 

karoseria pozbawiona laczen zderzakow i wyciete otwory na oswietlenie

oraz otwory w poszerzeniach zderzakow

89d75c6b8f1e7fa6.jpg

696b0c9f1244efbb.jpg

 

reszta elementow pomalowana podkladem surfacer 1200 i na to czarny kolor nastepnie polozona zostanie pomarancz ( farby oczywiscie vallejo air )

88fd3ae9173e9711.jpg

teraz tylko maskowanie, wnetrze w kolorze pomaranczowo czarnym

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

masz racje - nic nie musialem w nim robic oprocz wywiercenia w tylnich i przednich poszerzeniach otworow... super body tego nissana ... zastanawialem sie nawet nad kupnem prawdziwego, ale chyba kupie sobie mazde rx-8 w skali 1:1 oczywiscie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No no no, może być bardzo ciekawy "kamuflaż" Podociskaj tylko tę taśmę na zagięciach, żeby wszędzie wyszły linie! I cieniuuutką warstwę, żeby nie powstały wypukłe krawędzie! Po polerce modelik pędzie na pewno palce lizać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już raz próbowałem tego patentu z taśmą maskująca Wszystko jest ok ale musisz mocno docisnąć krawędzie bo farba lubi tam podejść :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nowe poczynania:

 

Karoseria pokryta dwoma warstwami podkładu:

e3fbe476cecbbe67.jpg

b9556b3605bc773b.jpg

 

 

oto kokpit oraz kierownica:

47f62b4096aef24c.jpg

5528483008e66635.jpg

6711414dcb421d45.jpg

 

Postanowiłem przemalować pokrywę silnika i filtr:

379b7ada7b1fb0fd.jpg

6b8937654589e4c8.jpg

 

Dziś malowanie spojlera, liczników, lusterek, drążka zmiany biegów, hamulca ręcznego, tablicy rejestracji, no i oczywiście pierwsza warstwa na karoserie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoseria bardzo ładnie się prezentuje tak samo kokpit i kierownica a co do silnika do bym jeszcze popracował "obręczami" czy jak to się nazywa bo trochę krzywe chodź wiem że bardzo to małe i ciężko się maluje no ale może jakoś... chyba że to wina fotek.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się jak już wiesz że na prawdę nie dasz rady może odłożyć niż zwalić silnik już dużo razy miałem tak a potem części do DOTa szły.Ogólnie silnik jest ok tylko mi się wydaje że na tej czarnej pokrywie gdzie jest znaczek Nissana za dużo farby i wydaje się jak "plastelina" ale może to wina fotki sam już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.