Skocz do zawartości

Nissan 350z tuning by koksik - Aktualizacja 05.12.


koksik750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Witam.

Powiem szczerze myślałem że to malowanie będzie super wyglądało i niestety nie myliłem się.

Jest piękne a jak go poskładasz to będzie cud, miód i orzeszki.

Teraz tylko dużo polerowania, żeby się świecił jak ........(lustro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co miał Koksik na myśli montując to coś pomarańczowe za fotelami " co to kur...cze jest ?!" . Sam się zastanawiam co to ma być... Oświetlenie jak pisałem za grube kable... Kasta nakładaj ciut bliże j klar , nałóż jeszcze z 1-2 warstwy i przeszlifuj .

Ps czemu nie pomalowałeś skrzyni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne malowanko, tylko jak koledzy mowia... Duzo lakieru i duzo polerowania, bo skorka pomaranczy wyszla...

O co chodzi z tylnymi swiatlami? Dziurka (powinienem powiedziec otwor, wiem ) jest na diode, tak? Ale jakis klosz na to pojdzie, mam nadzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne malowanko, tylko jak koledzy mowia... Duzo lakieru i duzo polerowania, bo skorka pomaranczy wyszla...

O co chodzi z tylnymi swiatlami? Dziurka (powinienem powiedziec otwor, wiem ) jest na diode, tak? Ale jakis klosz na to pojdzie, mam nadzieje?

 

mam przygotowane tylne diody i najpierw je wkleje do karoserii a potem polacze z kablami na podwoziu - jasne ze klosze beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim papierkiem najlepiej zrobic polerkę

 

Są to papiery wodne o gradacji od 2000 wzwyż. Ja osobiście mam na stanie papiery 2000 i 2500 ale z tego co wiem to w sklepach z artykułami lakierniczymi można nabyć papiery o jeszcze większej gradacji

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To jest papier/taśma samoprzylepny/a. Rysuje się na niej żądany wzór, wycina i maskuje się nim model. Potem się maluje, a następnie ściąga maskę, aby zostały ładne pasy/kwiatki/kreski, czy co tam sobie wytniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem powiedziałem sobie: "dość" .... dość tego obijania i pora zabrać się do roboty;

wczoraj przygotowałem karoserię pod podkład ( ponowne wyszpachlowanie, potem szlif całej karoserii papierem 240 a potem 600:

a32245d1926e73b5.jpg

 

i pora na podkład, tym razem będzie to biały podkład:

527a350839ff7c20.jpg

 

i karoseria po pierwszej warstwie białego podkładu:

a2236be7eab5349f.jpg

 

 

i kilka zdjęć w garażu

e711bf042462b28f.jpg

f2995b02512b61e4.jpg

c519a4547b3a9216.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby przy takim wide body kit-cie poszerzyć też osie. Takie schowane koła wyglądają niezbyt fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby przy takim wide body kit-cie poszerzyć też osie. Takie schowane koła wyglądają niezbyt fajnie

 

Wyjąłeś mi to z ust... znaczy spod palców...

 

A Koksik może zdradzisz rąbka tajemnicy jakie tym razem malowanie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.