Skocz do zawartości

[MSZ] Panther G MAN 45


Patterson

Rekomendowane odpowiedzi

Panthery G posiadały noktowizory. W większości wozów były one zamontowane tylko dla kierowcy a wóz z trzema nie został uwieczniony na fotografii. Jednkaże nie przeszkadza to w zrobieniu takiego pojazdu który wyglada bardzo fajnie z trzema noktowizorami.

 

 

To co napisałem to powiedział mi Patterson więc żaden ze mnie znafffca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panthery G posiadały noktowizory. W większości wozów były one zamontowane tylko dla kierowcy a wóz z trzema nie został uwieczniony na fotografii. Jednkaże nie przeszkadza to w zrobieniu takiego pojazdu który wyglada bardzo fajnie z trzema noktowizorami.

 

 

To co napisałem to powiedział mi Patterson więc żaden ze mnie znafffca

 

Nie kierowcy tylko dowódcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego by się tu przyczepić... Hmm...

Może zacznę od...

...przywitania. Niezłą bryką do nas wpadłeś, jak to mawiają w lengłydżu ,,top cat''. Jako żółtodziób powiem tylko, że też chciałbym kiedyś umieć zrobić taką panterkę, tak se siedzę i się delektuję widokiem tego modelu. Te noktowizory... świetny smaczek.

Zaglądaj na forum często .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Twój model. Dodatkowy plus za nietypową wersję.

Ale wiesz, przydało by się kilka słów opisu, czyli jaka skala, producent, jak się sklejało, itp. Bo oprócz oglądania, to ja lubię też trochę o modelach poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst który powinien się pojawić przy fotkach

 

Wiele się stało, wiele się nie udało. Był to pierwszy model z kompletnym zestawem Abera, lufką , friulami i ogromem własnych dodatków. Błotniki czy tuba na wycior. Wiele technik użyłem po raz pierwszy , co niestety miało swe negatywne skutki na modelu . Niemniej mam nadzieję ze nie zmarnowałem zestawu . Mimo iż uważam ,że model nie jest doskonały, ma błędy, niedociągnięcia to jestem z niego prawie zadowolony .

 

-Mały zarys pojazdu:

 

Model przedstawia późną produkcję zakładów MAN z marca i kwietnia 45 roku, w której to nie wiadomo dlaczego zainstalowano jako ostatnie stalowe koło. W modelu starałem się uchwycić kilka cech dla pojazdów z tego okresy. Chropowaty i posiadający szczeliny pancerz charakterystyczny dla słabej jakościowo stali. Pokryte nalotem gąsienice które odlewane są pośpiesznie. Proste kamo składające się z niechlujnie i prosto pomazanej mini i piaskowego. Wymalowane tylko na bokach wieży , by oszczędzać czas i farbę. Pojazdu nie niszczyłem zbyt mocno , bo najdalej jest on miesiąc na polu walki . Chciałem oddać jednak intensywność walki poprzez przestrzeliny na zasobnikach i błotnikach. Co do samej załogi , znajdować się będzie dowódca strzelający z MG. Chciałem zasugerować ,że załoga jest doświadczona i zaprawiona w boju poprzez takie drobne detale, jak lina przyczepiona do szekla i złączka do lin z przodu pojazdu, by ułatwić szybką ewakuacje. A także gotowy do akcji podnośnik i hełm na płycie silnika, gdyby zaszła potrzeba naciągania gąsienicy pod ogniem wroga. Model po prostu miał ukazywać Panther z jej wszystkimi niedoskonałościami roku 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, od razu lepiej.

A czy dobrze myślę, że model to Dragon w 1/35?

 

Shanghai Dragon "Night Fighting Panther" 1/35

 

Jak mnie brzydza niemieckie tanki, tak ta Panthera w twoim wykonaniu mnie po prostu urzekla...

 

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.