Skocz do zawartości

mIg-21bis Over Europe, High Tech, RV Aircraft 1/72


Wojciech Butrycz

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy na razie:

osłonę radaru z zamiennikiem Ariesa

oszklenie które można wymienić na vacu lub dorobić.

Coś jeszcze?

Może jest na rynku jakaś alternatywa dla miga 21ego w 72.Chetnie zakupię taki model gdzie nie trzeba nic poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1:72 chyba lepszego produktu od RV nie ma. Aczkolwiek modele idealne to to nie są. Sam kształt nosowej części kadłuba (nie wiem jak w bis, ale w poprzednich na pewno) jest nieprawidłowy. Bis ze Zvezdy prezentuje się całkiem przyzwoicie, brakuje mu tylko nitowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Sam kształt nosowej części kadłuba (nie wiem jak w bis, ale w poprzednich na pewno) jest nieprawidłowy....

 

Witam,

Tak słyszałem, że tylko w pierwszych modelach Miga - wersja SMT - przód był nieprawidłowy. W późniejszych modelach, począwszy od MF, miał być już poprawiony.

To prawda?

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że ciągle trochę za mocno zbiega ku pierścieniowi wlotowemu.

 

DSCN2814_zpsc49b8ebd.jpg

 

Sam pierścień wokół wlotu nie jest jeszcze doklejony więc ciężko to jednoznacznie ocenić. Jka ktoś umie zarys sylwetki nanieść na plany to śmiało można korzystać ze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak słyszałem, że tylko w pierwszych modelach Miga - wersja SMT - przód był nieprawidłowy. W późniejszych modelach, począwszy od MF, miał być już poprawiony.

To prawda?

 

Pozdrawiam

Przemek

 

Jedyne co do tej pory poprawił RV Resin to pierścień wlotowy, w SMT był za mały, w MF, R i PFM został poprawiony, ale jak pisał Mikele nos jest ciągle zbyt pękaty, co w sumie do Bis-a nawet by pasowało

Dla mnie najbardziej wkurzającą wadą tego zestawu są poprzesuwane komory podwozia, o ile przesunięcie przedniej zauważy tylko taki upierdliwiec jak ja, to przesunięcie głównych powoduje, że są źle ułożone względem komór w skrzydłach. Z innych błędów - za duże przednie kółko, jakiś dziwny kształt tyłu kadłuba ... Wielki Eduardzie - przybywaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej wkurzającą wadą tego zestawu są poprzesuwane komory podwozia, o ile przesunięcie przedniej zauważy tylko taki upierdliwiec jak ja, to przesunięcie głównych powoduje, że są źle ułożone względem komór w skrzydłach. Z innych błędów - za duże przednie kółko, jakiś dziwny kształt tyłu kadłuba ... Wielki Eduardzie - przybywaj!

 

Witam,

 

A jakiego rzędu są to przesunięcia i w którą stronę? Do przodu, do tyłu?

 

Pozdrawiam.

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.