Skocz do zawartości

Mig-21 i Su-22 w malowaniach okazjonalnych


Munari

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Po raz pierwszy jestem na forum. Moja przygoda z modelarstwem trwa już prawie 40 lat. Obecnie wykonałem kilka modeli w malowaniach okazjonalnych w skali 1:72. Dwa z nich demonstruje na zdjeciach.

 

ff97a5921882268bm.jpg

 

580abb32e56148a9m.jpg

 

d8c1b2e9365fd43am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się,że moje modele podobaja się kolegom. Wszystkie malowania wykonuję ręcznie pędzelkami. Zrobię jak najszybciej pozostałe fotki wszystkich moich modeli w takich malowaniach.Robie też dużo modeli od podstaw,szczególnie samolotów sanitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był wredny to bym sie przyczepił do niedokładnego rozmieszczenia pręg na MiGu, ale, ze nie jestem...

 

to się nie przyczepiaj hehehehe bo nie jesteś przecie wredny...

 

bardzo ciekawy temat "tygrysie malowanie", sam mam w planach w dalekiej przyszłości wykonanie Miga 21 UM 1/32 właśnie jako tygrysie malowanie, jednak nie żółć, pomarańcz czy jak tam zwał tylko szarość jako baza...

 

Suczka też słodziuchna, aż miło popatrzeć i nie ważne jak szczegóły tym bardziej że akcent "tygrysi" jest moim zdaniem wyjątkowy...

 

pozdro

FIRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziękuję za wszystkie opinie co do moich pomalowanych modeli.Przesyłam następne 2 zdjęcia modeli z mojej kolekcji.Mam kłopoty z internetem i dlatego następne będę sukcesywnie przesyłał. POZDRAWIAM Munari

 

6110367c614612f4m.jpg

 

 

962e853e05625bd5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Munari ,widzę że bawi Cie malowanie. Bardzo ciekawie prezentują sie te modele. Postaraj sie zrobić lepsze foty, i pokazuj je, bo są naprawdę inspirujące.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jestem pod ogromnym wrażeniem "gawrona"i jaka-12. Jeśli zrobiłes te modele od podstaw, to jestes naprawde świetny szacunek.

Fajnie malujesz samoloty. Trzeba mieć talent żeby sie na coś takiego porwać. Musza stanowić naprawde kolorowa kolekcje!!!!

To co mnie drażni, to podwozie w migu-21, i fakt ze po wymalowaniu tych wszystkich "cudeniek" nie robisz juz nic dalej. Przez co twoje modele wygladaja jak zabawki. Gdybys dodał im troche patyny.Były by znacznie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Munari,

zrobiles fatalny blad, ze umiesciles te nowe modele w starym watku.

Tylko przez przypadek odkrylem tego Gawrona i Jaka. Jest tam jeszcze chyba Fouga.

Na takie ladne modele nie zaluj watkow. (chyba, ze admin ma cos przeciwko i oszczedza na trafficu).

Za 2 tygodnie nawet pies z kulawa noga sie nie domysli, ze pod MiG-21 i Su-22 kryja sie inne cacuszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tygodnie nawet pies z kulawa noga sie nie domysli, ze pod MiG-21 i Su-22 kryja sie inne cacuszka.
Podzielam opinie. Nie zaluj watkow i dawaj wiecej fotek swoich modeli. Bardzo przyjemnie sie je oglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Modele samolotów Jak-12 i PZL 101 Gawron są zrobione od podstaw z planów zamieszczonych w "Skrzydlatej Polsce" i w czeskim "Modelaru".Obecnie kończę modele samolotów LWS-2,PWS-24i Lublin RXVIb.Płaty w samolotach PWS-24 i Lublin RXVIb pokrywam sklejką brzozową 0,3mm, tak jak byly pokryte w rzeczywistości.Wszystkie modele wykonujęw skali 1;72.Modele, które wykonuję w malowaniach okazjonalnych nie zawsze prezentowały wysoki poziom wykonania producenta,a ja z braku czasu koncentrowałem się szczegolnie na jego originalnym malowaniu. POZDRAWIAM Munari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.