Skocz do zawartości

World of Warships


taltos1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja mam nick panzercorp, jak potrzebujecie niszczyciel

Chyba mnie raz podziabałeś na Myoko.... o ile dobrze kojarzę....

Koniecznie jakiś szerszy front musimy zbudować!

Może jakoś na weekend?...

Witek- tiery poniżej IV są rzeczywiście urocze.... Wciąż mam Kume. I naprawdę niezła zabawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Jak to jest że pakujesz po kilka pocisków w cytadelę, a mnie to wychodzi raz na kilka-kilkanaście salw. Zależy to od poziomu okrętu?

 

Np. na Furutace to w cytadelę wchodzi 2-3 razy na całą bitwę przy 20-30 trafieniach. Oczywiście wiem że pociski muszą być PP.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj też wchodzi jeden lub dwa na salwę....

ta była szczególnie udana...

Generalnie - takie jest moje osobiste odczucie - że częściej jest cytadela przy ostrzale z dużej odległości - łatwej przebić pancerz pokładowy. Przy krótszych dystansach widać jak pociski odbijają się od pancerza pionowego.

Furutaka ma 6 luf, Myoko 10 - to też robi różnicę.

 

Ja zazwyczaj "rąbię" z 10-14km. Witek jest bardziej odważny i napiera na zbliżenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj też wchodzi jeden lub dwa na salwę....

ta była szczególnie udana...

Generalnie - takie jest moje osobiste odczucie - że częściej jest cytadela przy ostrzale z dużej odległości - łatwej przebić pancerz pokładowy. Przy krótszych dystansach widać jak pociski odbijają się od pancerza pionowego.

Furutaka ma 6 luf, Myoko 10 - to też robi różnicę.

 

Ja zazwyczaj "rąbię" z 10-14km. Witek jest bardziej odważny i napiera na zbliżenie...

 

Najczęściej cytadelki "wchodzą" w krążownik na dystansie 10-13 tyś m....w zasadzie zastanawiam się nawet cz na dystansach rzędu 3000-9000 nie ładować pocisków burzących. Kwestia wyczucia czasem jak oddaję salwę to wiem,że wejdzie cytadela i wchodzi....a czasem wiem,że nie wejdzie i nie wchodzi.Ten wariant jest najbardziej prawdopodobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była jatka. Zabawnym jest, że moja Omaha była na samym dole łańcucha pokarmowego.

 

Nie wiem w czym leży fenomen właśnie Omahy/ Murmańska ale faktycznie są mocno grywalne ;-) Co nie ulega wątpliwości aby taki wynik wykręcić to trzeba swoje umieć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była jatka....

 

to też była jatka :

 

22887897970_661696656d_c.jpg

 

ale nawet bezbolesna. Kolega z Montany odparował mojego Mogami z ciągu 2 sekund.... Nawet nie zdążyłem oddać jednej salwy bo nikt nie pojawił się na radarze.....

 

granie na pierach VIII i wyżej ma słaby sens dla krążowników... 24km zasięgu wobec 16. Trochę jak Kliczko z Adamkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku wkraczania na wyższe tiery ( u mnie AOBA VI ) mam pytanie co lepiej montować ze sprzętów dodatkowych: szybkość ładowania i obrotu wieży czy poprawienie celności??

 

Może to trochę dziecinne pytanie ale grając wcześniej Furutaką która ładowała jak ślimak i każdy ładował mi dwie salwy na moją jedną ( Omaha nawet trzy ) wolę się podpytać bo widzę że Aoba ma lepsze przeładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.