Jump to content
taltos1

World of Warships

Recommended Posts

A koledzy w WoW pogrywają , chyba przerzucę się z Wot-a do Was

Cóż rzec...taki awatarek kolego seba zobowiązuje !!

Już zainstalowałem teraz meczę się na 2 ( chikuma ). Trochę bitew przede mną

No trochę ;-) jak by co mam ulubieńca Umikaze II tier do popływania razem

Ja mam nick panzercorp, jak potrzebujecie niszczyciel

Chyba mnie raz podziabałeś na Myoko.... o ile dobrze kojarzę....

Koniecznie jakiś szerszy front musimy zbudować!

Może jakoś na weekend?...

Witek- tiery poniżej IV są rzeczywiście urocze.... Wciąż mam Kume. I naprawdę niezła zabawa!

Chyba mnie raz podziabałeś na Myoko.... o ile dobrze kojarzę....

Za karę zrobię 50 pompek

Jak człowiek tak naogląda się japońskich okręcików w akcji to aż ................... muszę je wszystkie mieć!!!!!!!! na kompie i na półce !!!!

aż ................... muszę je wszystkie mieć!!!!!!!! na kompie i na półce !!!!

mam to samo uczucie....

Witek... brakuje mi Ciebie z Atago...:

23153264635_304204c4c6_c.jpg

i masz rację - zapakować w cytadelę to jest to... ! 4 weszły w jednego Yorka i ów odparował....

23163735242_7e2d0c89c0_c.jpg

No ładnie. Jak to jest że pakujesz po kilka pocisków w cytadelę, a mnie to wychodzi raz na kilka-kilkanaście salw. Zależy to od poziomu okrętu?

Np. na Furutace to w cytadelę wchodzi 2-3 razy na całą bitwę przy 20-30 trafieniach. Oczywiście wiem że pociski muszą być PP.

Pozdrawiam

Zazwyczaj też wchodzi jeden lub dwa na salwę....

ta była szczególnie udana...

Generalnie - takie jest moje osobiste odczucie - że częściej jest cytadela przy ostrzale z dużej odległości - łatwej przebić pancerz pokładowy. Przy krótszych dystansach widać jak pociski odbijają się od pancerza pionowego.

Furutaka ma 6 luf, Myoko 10 - to też robi różnicę.

Ja zazwyczaj "rąbię" z 10-14km. Witek jest bardziej odważny i napiera na zbliżenie...

Zazwyczaj też wchodzi jeden lub dwa na salwę....

ta była szczególnie udana...

Generalnie - takie jest moje osobiste odczucie - że częściej jest cytadela przy ostrzale z dużej odległości - łatwej przebić pancerz pokładowy. Przy krótszych dystansach widać jak pociski odbijają się od pancerza pionowego.

Furutaka ma 6 luf, Myoko 10 - to też robi różnicę.

Ja zazwyczaj "rąbię" z 10-14km. Witek jest bardziej odważny i napiera na zbliżenie...

Najczęściej cytadelki "wchodzą" w krążownik na dystansie 10-13 tyś m....w zasadzie zastanawiam się nawet cz na dystansach rzędu 3000-9000 nie ładować pocisków burzących. Kwestia wyczucia czasem jak oddaję salwę to wiem,że wejdzie cytadela i wchodzi....a czasem wiem,że nie wejdzie i nie wchodzi.Ten wariant jest najbardziej prawdopodobny

Witek... brakuje mi Ciebie z Atago...:

Nadrobimy to.Dziś się rzuciłem w wir bitew rankingowych ...... ale bez powodzenia

To była jatka. Zabawnym jest, że moja Omaha była na samym dole łańcucha pokarmowego.

Nie wiem w czym leży fenomen właśnie Omahy/ Murmańska ale faktycznie są mocno grywalne ;-) Co nie ulega wątpliwości aby taki wynik wykręcić to trzeba swoje umieć ;-)

To była jatka....

to też była jatka :

22887897970_661696656d_c.jpg

ale nawet bezbolesna. Kolega z Montany odparował mojego Mogami z ciągu 2 sekund.... Nawet nie zdążyłem oddać jednej salwy bo nikt nie pojawił się na radarze.....

granie na pierach VIII i wyżej ma słaby sens dla krążowników... 24km zasięgu wobec 16. Trochę jak Kliczko z Adamkiem

W związku wkraczania na wyższe tiery ( u mnie AOBA VI ) mam pytanie co lepiej montować ze sprzętów dodatkowych: szybkość ładowania i obrotu wieży czy poprawienie celności??

Może to trochę dziecinne pytanie ale grając wcześniej Furutaką która ładowała jak ślimak i każdy ładował mi dwie salwy na moją jedną ( Omaha nawet trzy ) wolę się podpytać bo widzę że Aoba ma lepsze przeładowanie.

Dzisiaj pierwszy raz odparowałem z bitwy po jednej salwie. Mój AOBA wypadł z gry po pełnej salwie FUSO dystans powyżej 12km , a mnie udało się tylko raz oddać salwę.

Dzisiaj pierwszy raz odparowałem z bitwy po jednej salwie.....

to się zdarza mi też dość często niestety...

ale Murmańsk to kat:

23274968431_c06c31cb29_b.jpg

bez wyszkolonego kapitana. Drugi rejs.. zadziwiająco łatwo wchodzą cytadele