Skocz do zawartości

Kenworth K100 "Glossy Hauler" Revell 1:25


NobelEXC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przedmiotem tej relacji będzie model ciężarówki Revell: Kenworth K100. Jeśli uda się dokupić cysterne to powstanie zestaw, na co mam ogromną nadzieję.

 

Jako IN-BOX chce pokazać jedno zdjęcie, gdyż kolega Serek zrobił pełnego inboxa fotografując każdą wypraskę, więc po co się powstarzać.

 

P1050362.jpg

 

Model ma przedstawiać cieżarówke typu Custom, więc cieżko oprzeć się na jakieś dokumentacji zdjęciowej. Napewno zostanie przedłużony i możliwe, że obniżony. W związku z kolorystyką zestawu ( perłowa czerwień i chrom ) przy pomocy kolegi Bansheee'go nazwałem projekt: "Glossy Hauler". Tak, więc jutro pierwsze fotki z budowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję smae cystrny w K100 ;D Powodzenia w projekcie.

 

Kolega przeczytał co Kolega napisał??

Chyba nie... i teraz człowiek musi się zastanawiać o co chodzi...

 

Mi wychodzi, są "smaczne cytryny", a to nijak nie pasuje do modelarstwa...

 

 

Pozdrawiam

sokol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smae cystrny w K100
Mi wychodzi, są "smaczne cytryny", a to nijak nie pasuje do modelarstwa...
A może chodzi o "same cysterny w K100"? To już bardziej pasuje do modelarstwa i jest bardziej prawdopodobne na podstawie użytych literek. Tak czy inaczej słownik by się przydał...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chodzi o "same cysterny w K100"... Tak czy inaczej słownik by się przydał...

 

Pozdrawiam

 

Też o tym myślałem Ale nigdy nie wiadomo co Autor miał na myśli

 

Pozdrawiam

sokol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z fotkami.

 

Na pierwszy ogień poszła rama, którą przedłużyłem o 5 cm. Materiał to PCV 0,8 mm co idealnie wpasowało się w rame. Teraz musze zamkać ceownik, szpachla i szlif.

 

Narazie fotki są jeszcze szpiegowskie z warsztatu, ale obiecuje juz niedługo zaaranżować małe studio:)

 

P1050362.jpg

 

P1050473.jpg

 

P1050474.jpg

 

P1050476.jpg

 

P1050483.jpg

 

P1050485.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam!

 

Dzięku Przemku za przerzucenie tematu. Musiałem zrezygnować z relacji w konkursie, ponieważ nie zdaże z modelem do końca i model bedzi zwykłym "półkownikiem".

 

Dawno nie było update'u, gdyż miałem cieżki okres na uczelni, ale na szczęscie wszystko jest do przodu i tworze dalej.

 

Przedstawione elementy czekaja na malowanie podkladem, mam nadzieje, że uda się tuż po weekendzie:)

 

P1050971.jpg

 

P1050972.jpg

 

P1050973.jpg

 

P1050974.jpg

 

P1050975.jpg

 

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezkie czasy na uczelni (czyt. sesja), skad jak to znam...

 

w pierwszym poscie pisales "perla czerwien i chrom", w czerwieni bedziesz robil calego lacznie z rama, podwoziem, silnikiem i buda czy tylko sama buda?? a moze wogole kolorystyka przez te 2 m-ce sie zmienila??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka się nie zmieniła, jedynie rozwazam jak pomalować rame, czy na ten sam kolor czy inny odcien czerwieni czy moze na czarno? Kolor ma być taki jak na moim wcześniejszym modelu dla P. Dzwończyka.

 

dzwonczyk.jpg

kliknij, aby powiększyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Oskar spraw sobie, rękawiczki elastyczne ( chirurgiczne ) tak to okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.