Jump to content

Warrior MCV Revell 1:72


Tomek Mroczkowski
 Share

Recommended Posts

Znowu 72 nie umiem tego budować, żadnego marginesu błędu. Brudzenie jak zwykle pewnie do d... bani

Zestaw Revell'a, szczegółowość fajna, gąsienice tragiczne (zabrało mi ogniwek), delikatny plastik (lufa się złamała). Sam model, no widać uproszczenia, już nie chciałem tego przerabiać. Z błędów - krzywe gąsienice, kalkomanie z tyłu powinny być na tabliczkach a nie wtopione w krzyżyki na skrzynkach, gaśnice czerwone. Ale przymknijcie oko

Sam pojazd kupiony jeszcze bardziej przypadkowo niż T-72M1 Warrior osobiście nie podoba mi się, ale miałem to skleję (czekam na zruganie przez brytyjskich fanów współczesnej pancerki). Nie chce mi się długo rozpisywać dlatego zdjęcia... Niestety słabe, próbowałem je podratować i tym razem oświetlenie jest ok, o tyle ostrość nie pozawala mi na nic. No cóż, to tylko kompakt.

 

IMG_2820.JPG

IMG_2822.JPG

IMG_2823.JPG

IMG_2824.JPG

IMG_2825.JPG

IMG_2826.JPG

 

 

Jak zwykle, na wszelkie pytania odpowiem. Bijcie

PS. z pancerki 72 więcej nie mam także koniec obrażania tej skali moimi wypocinami

Link to comment
Share on other sites

Szczerze, to uważam, że dzięki stosowaniu Color Modulation w '72 można wycisnąć więcej szczegółów.

 

Model trochę się zlewa w jedną całość.

Link to comment
Share on other sites

Nic takiego nie napisałem, że wygląda jakby z aero był psiknięty, tylko, że pędzlem trudno o takie efekty jak za pośrednictwem psikacza.

 

Trzeba się w końcu ogarnąć i np. dać ogłoszenie na forum, że masz kwotę X i w niej chcesz się zmieścić z zakupem aero + kompresor.

Link to comment
Share on other sites

Nic takiego nie napisałem, że wygląda jakby z aero był psiknięty, tylko, że pędzlem trudno o takie efekty jak za pośrednictwem psikacza

To żart był

 

Trzeba się w końcu ogarnąć i np. dać ogłoszenie na forum, że masz kwotę X i w niej chcesz się zmieścić z zakupem aero + kompresor.

Kwotą X jest niestety 0zł, także. Ale spokojnie, mam cichą nadzieje do końca roku coś zdobyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.