Skocz do zawartości

Porsche 911 GT3 type 996 (1999) na szybko


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ani światło dzienne, ani światło żarówki nie da Ci takiego efektu jak LED-y

To masz jakieś magiczne te "LED-y".

Liczy się skutecznosc swietlna i barwa światła a nie rodzaj.

 

Zdecydowanie zgadzam się z Kodim. To niestety jakieś brednie. LEDy ze wszystkich źródeł światła są najbardziej efektywne, lecz światło przez nie produkowane nigdy nie osiągnie Ra (wskaźnik oddawania barw) zwykłej żarówki (100% Ra) czy światła słonecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerm, Kodi...

 

Dajcie sobie Panowie na wstrzymanie, bo ja z zasady w takie dyskusje nie wchodzę... Jeżeli twierdzicie, że oświetlicie model 102 lampami ledowymi z 30 cm i żarówką umieszczoną na suficie, po czym zrobicie z 5 cm zdjęcie w trybie makro i wyjdzie taki sam obraz, to jest to Wasz pogląd. Możecie go mieć, ja z tym polemizować nie zamierzam, bo każdy może to sam sprawdzić. Jeżeli chcecie toczyć spór na ten temat, to proszę nie w tym wątku. Ja tu mam problem z przednimi światłami, a nie z lakierem i to jak dotychczas nie wypolerowanym. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ani ja, ani Kodi nie powiedział żeby zestawiać 102 lampy led z jedną żarówką. ;) Zestawmy 102 ledy i 102 żarówki o takiej samej wydajności świetlnej i wtedy dopiero ocenimy, które zdjęcie lepiej oddaje barwę.

 

Ale ja również nie mam zamiaru wchodzić w polemikę, dodam jedynie, że nie zawsze nowsze znaczy lepsze - choć rynek elektrotechniczny próbuje nam to udowadniać (normalne prawa rynku, każdy chce sprzedać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Chyba nie sądziłeś, że się będę stresował... Model trafi na półkę, za miesiąc wpadnie jakiś kumpel napijemy się wódeczki, on powie, że mu się podoba, ja powiem, to go sobie weź i tyle będę go widział...

Jeśli piszesz szczerze, to trafiłem na bratnią duszę. Mnie bawi klejenie modeli, potem idzie na półkę i przestaje mnie interesować. Raz na rok synowa mnie opieprzy, że mógłbym je już w końcu umyć. Więc po piątym[*] zwróceniu uwagi, myję i znów sobie spokojnie stoją.

 

[*] Wyczaiłem, że piąte zwrócenie uwagi jest optymalne. Jak wykonasz prośbę kobiety za wcześnie to wchodzi jej to w nawyk, jak za późno to wpada w szał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........

 

[*] Wyczaiłem, że piąte zwrócenie uwagi jest optymalne. Jak wykonasz prośbę kobiety za wcześnie to wchodzi jej to w nawyk, jak za późno to wpada w szał

 

To jest prawda uniwersalna, czy należy dostosować ilość prób do konkretnego osobnika (osobniczki) ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłem, że piąte zwrócenie uwagi jest optymalne.

Jak wykonasz prośbę kobiety za wcześnie to wchodzi jej to w nawyk, jak za późno to wpada w szał

To jest prawda uniwersalna, czy należy dostosować ilość prób do konkretnego osobnika (osobniczki) ????
Moim zdaniem najpierw dokonaj pomiaru.

Sama metodologia wydaje mi się uniwersalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłem, że piąte zwrócenie uwagi jest optymalne.

Jak wykonasz prośbę kobiety za wcześnie to wchodzi jej to w nawyk, jak za późno to wpada w szał

To jest prawda uniwersalna, czy należy dostosować ilość prób do konkretnego osobnika (osobniczki) ????
Moim zdaniem najpierw dokonaj pomiaru.

Sama metodologia wydaje mi się uniwersalna.

 

Nie metodologia tylko metodyka ... Sorry wyczulony na tym punkcie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czas podjąć męską decyzję i zakończyć ten niemiecki szrot... Jeszcze jest trochę rzeczy do zrobienia, ale kolejne zdjęcia będą już w "Galerii". Tak więc dzięki za wszelkie uwagi i sugestię, tudzież do zobaczenia w wiadomym miejscu, mam nadzieję, że wkrótce....

 

Pozdrawiam

 

P1010031_zpsuuv8tn0o.jpg

 

P1010036_zpscw8wr5q3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.