Skocz do zawartości

Porsche 911 GT3 type 996 (1999) na szybko


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... Chodzi mi po głowie takie coś jak poniżej. Tylko, że chyba jestem za leniwy... Strasznie dużo małych części...

Jak zrobisz model w takim malowaniu, to te małe części możesz wyrzucić... i tak wszyscy rozdziawią gęby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Chodzi mi po głowie takie coś jak poniżej. Tylko, że chyba jestem za leniwy... Strasznie dużo małych części...

Jak zrobisz model w takim malowaniu, to te małe części możesz wyrzucić... i tak wszyscy rozdziawią gęby.

 

Niby tak, ale mam do tego SLR-a komplet dodatków, więc szkoda mi je tak zostawić.... Generalnie walczę, czy to ma być to, czy też Porsche z Flying Lizard... Znając życie będzie i tak coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z głosów i podpowiedzi publiczności, chcąc uniknąć dywagacji w przyszłości na temat kloszy tylnych lamp, zmyłem te stare i pomalowałem jeszcze raz, według "jedynego" prawidłowego wzoru. Za moją upartość poprzednią w tej materii wszystkich przepraszam.

 

 

P1010068_zpsas9nrezh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sreberko jest na wnęce czy na kloszu

Jeżeli na wnęce, możesz spróbować delikatnego smoke'a.

Uszczelki będziesz malował

 

We wnęce niestety... Tak chce spróbować (smoke) i podmienić może na nie-papierosowe. Uszczelki już raz zmalowałem i źle to wygląda. W oryginale uszczelek właściwie nie ma... Tzn są ale schowane pod szkłem... Mazanie po krawędziach odpada....

 

Lampa%20stop_zpscmmk2pn1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, to już chyba mamy poważnego konkurenta Spazstixa... Apropo przyciemniania od wewnątrz - jak to zrobić? Najpierw położyć kolory (czerwony i pomarańcz) a potem smoke?

 

A jakie lampy, jeżeli o to pytasz?

 

 

No powiedzmy, że tylne czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, to już chyba mamy poważnego konkurenta Spazstixa... Apropo przyciemniania od wewnątrz - jak to zrobić? Najpierw położyć kolory (czerwony i pomarańcz) a potem smoke?

 

A jakie lampy, jeżeli o to pytasz?

 

 

No powiedzmy, że tylne czerwone

 

Ale skąd ja mam wiedzieć? Widzisz przecież jak się z tymi moimi "męczę" Pokaż może to światło, to może coś wymyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej! Andrzej! Andrzej!

 

Chciałem podziękować Marakowi (Andrzejowi) za podesłanie próbek. Rewelacyjna folia do lusterek i świetna folia do przyciemniania szyb (akurat na zdjęciu poniżej, część szyby od Porsche, która pójdzie precz). To coś na wykładzinę (czyli coś, co może zastąpić flocka) na powierzchnie płaskie jak najbardziej, sądzę jednak, że jeżeli chodzi o krzywizny nie za bardzo (za gruby podkład i dość sztywny). MFH jest tutaj dużo bardziej plastyczne. Jeszcze raz dzięki!

 

Gdybyś mógł, Andrzeju podać precyzyjne namiary na tego sprzedawcę na Allegro to byłbym Ci nie tylko ja chyba dzwięczny

Pozdrawiam

 

P1010088_zpstwdcp3ay.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Gdybyś mógł, Andrzeju podać precyzyjne namiary na tego sprzedawcę na Allegro to byłbym Ci nie tylko ja chyba dzwięczny

Nie ma sprawy. Ja kupiłem na Allegro u sprzedawcy "naszeokleiny_pl". On sprzedaje również pod nickiem "123askol".

Jak dla mnie ma taką zaletę, że sprzedaje odcinki od 0,5 mb, więc nie trzeba kupować od razu dużej ilości. Nie wiem tylko, czy sprzedaje na Allegro folie przyciemniane, ale na pewno je ma. Ja brałem bezpośrednio od niego, bo ta hurtownia jest 15 km ode mnie. A jako ciekawostkę mogę podać, że wybrałem się tam po folię na okna, bo strasznie wkurzają mnie firanki w oknach. I tam okazało się, że na okna są folie bezklejowe (statyczne), które przyciska się do szyby na mokro i w każdej chwili można je zdjąć i np. przykleić gdzie indziej. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.